آخرین خبر از وضعیت کوین یامگا؛ زمان بازگشت مهدی پور مشخص شد

آخرین خبر از وضعیت کوین یامگا؛ زمان بازگشت مهدی پور مشخص شد

به گزارش خبرگزاری آرتیو؛ وضعیت ستاره فرانسوی استقلال برای فصل بعد همچنان نامشخص است. پس از آسیب دیدگی شدید کوین یامگا از ناحیه چشم که در برخورد با استوک های امید حامدی فر به وجود آمد، این بازیکن نیم فصل دوم لیگ قبل را به طور کامل از دست داد و تحت چندین عمل جراحی مختلف و سنگین قرار گرفت.

به گزارش ورزش سه، این بازیکن که در اواخر فصل با استفاده از چشم بند به تمرینات گروهی نیز اضافه شد، این روزها در فرانسه مشغول انجام تمرینات بدنسازی است و سخت تلاش می کند تا بتواند برای فصل بعد به میادین بازگردد اما حضور دوباره او در مستطیل سبز، نیازمند کسب مجوز از پزشکان است.

در همین خصوص، محمدعلی زارع پزشک تیم استقلال درباره وضعیت این بازیکن می گوید: شرایط یامگا مانند قبل است و در برنامه او، تغییر محسوسی نداشته ایم. جراحی های او انجام شده و چشم آسیب دیده اش که مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، دید مختصری دارد ولی چندان موثر نیست. منتظر گذشت زمان هستیم تا ببینم چه خواهد شد. این بازیکن کار خاص درمانی جدیدی نیاز ندارد.

وی در مورد وضعیت فعلی یامگا و اینکه آیا او می تواند در فصل بعد برای استقلال به میدان برود یا خیر، توضیح داد: فکر می کنم اکنون راهی فرانسه شده است. اینکه او بتواند برای استقلال بازی کند یا خیر مشمول گذر زمان است. بحث مقرراتی نیز وجود دارد که کمیته پزشکی باید در مورد وضعیت سلامتی ایشان نظر بدهد که آیا از نظر فنی مجاز است به عنوان یک ورزشکار حرفه ای با یک چشم ورزش کند یا خیر؟ احتمالا باید یک سری استعلامات از فیفا و منابع مربوطه گفته می شود تا در مورد او تصمیم گیری شود.

زارع درخصوص شرایط مرادمند و سهرابیان که هفته های پایانی لیگ را از دست دادند، گفت: این دو بازیکن مشکل خاصی ندارند. دوره درمان آسیب دیدگی آنها تمام شده است.

پزشک استقلال در پایان و درخصوص وضعیت مهدی مهدی پور نیز توضیح داد: این بازیکن نیز رباط آسیب دیده اش را مورد عمل جراحی قرار داد و در حال انجام کارهای فیزیوتراپی است و ان شالله به نیم فصل دوم لیگ بعد می رسد. استقلال جز این بازیکن، مصدوم دیگری ندارد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین خبر از وضعیت کوین یامگا؛ زمان بازگشت مهدی پور مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین خبر از وضعیت کوین یامگا؛ زمان بازگشت مهدی پور مشخص شد"، کلیک کنید.