آزمون جواب اعتماد «د روسی» را با «گل» داد/ عصر «سردار» فرا رسید – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

آزمون جواب اعتماد «د روسی» را با «گل» داد/ عصر «سردار» فرا رسید - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، در هفته بیست و پنجم رقابت های «سری آ» ایتالیا، شامگاه یک شنبه تیم های فوتبال «رم» و «فروزینونه» به میزبانی فروزینونه به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود رم به پایان رسید.

گل ها «رم» در این دیدار را «دین هویسن »(38) و سردار آزمون (71)، «لیوناردو پارنس» (81) به ثمر رساندند.

گلزنی آزمون

سردار آزمون ملی پوش ایتالیایی تیم رم در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت و موفق در دقیقه 71 گلزنی کند. در حالی که بازیکن رم در پشت محوطه جریمه صاحب توپ بود ضربه خود را به سمت دروازه روانه کرد و پس از ریباند از سوی دروازه بان، سردار آزمون با فرصت طلبی و جایگیری مناسب توانست خود را به توپ برساند و گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

ضمن اینکه آزمون در دقیقه 76 هم با کارت زرد داور جریمه شد.

این نخستین بار از زمان حضور سردار آزمون در تیم رم است که در ترکیب اصلی قرار می گیرد. به نظر می رسد با خروج «ژوزه مورینیو» از تیم رم و آمدن سردار آزمون شرایط برای او به شکل دیگری رقم خواهد خورد و پس از اینکه این بازیکن در لیست اروپایی رم قرار گرفت اکنون با حضور در ترکیب اصلی تیم و گلزنی می تواند دوران جدیدی را در تیم رم آغاز کند.

تیم فوتبال رم با این پیروزی 41 امتیازی شد و در رده ششم جدول رده بندی سری آ ایستاد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آزمون جواب اعتماد «د روسی» را با «گل» داد/ عصر «سردار» فرا رسید – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آزمون جواب اعتماد «د روسی» را با «گل» داد/ عصر «سردار» فرا رسید – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.