آغاز برگزاری انتخابات ایران در آمریکا/ اخذ رای از ایرانیان کانادا در سیاتل و بوفالو

آغاز برگزاری انتخابات ایران در آمریکا/ اخذ رای از ایرانیان کانادا در سیاتل و بوفالو

رئیس دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن گفت: چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در ۲۰ ایالت آمریکا برگزار می‌شود و اکنون در ایالت‌هایی که در شمال شرق آمریکا قرار دارند مثل واشنگتن، مریلند و بوستون انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است.

به گزارش آرتیو، «ابوالفضل مهرآبادی» در گفت‌وگوی تلفنی با ستاد انتخابات خارج از کشور با بیان این که ۳۰ صندوق رای برای اخذ رای ایرانیان مقیم آمریکا در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: طبق اخباری که ما در اختیار داریم تعدادی از ایرانیان از ونکوور و تورنتو کانادا برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری به شهرهای سیاتل و بوفالو (۲ شهر مرزی کانادا و آمریکا) برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سفر کرده‌اند.

وی با بیان اینکه برخی از دانشجویان نیز از طریق هواپیما و یا با اتومبیل خود را به شعب اخذ رای رسانده‌اند که در انتخابات شرکت کنند، گفت: برای تسهیل جهت شرکت دانشجویان و دیگر شهروندان در انتخابات ریاست جمهوری، چندین صندوق سیار در نظر گرفته شده است.

مهرآبادی با اشاره به تدابیر اتخاذ شده جهت ایجاد امنیت برای شرکت شهروندان ایرانی در انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا گفت: علیرغم تلاش‌های تعداد محدودی از افراد، تاکنون مشکل خاصی در این زمینه ایجاد نشده است.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز برگزاری انتخابات ایران در آمریکا/ اخذ رای از ایرانیان کانادا در سیاتل و بوفالو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز برگزاری انتخابات ایران در آمریکا/ اخذ رای از ایرانیان کانادا در سیاتل و بوفالو"، کلیک کنید.