آغاز به کار نشست کمیسیون مواد مخدر در وین/ سخنرانی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدرایران

آغاز به کار نشست کمیسیون مواد مخدر در وین/ سخنرانی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدرایران

شصت و هفتمین نشست کمیسیون مواد مخدر با حضور جمهوری اسلامی ایران در وین آغاز به کار کرد.

به گزارش آرتیو، شصت و هفتمین نشست کمیسیون مواد مخدر در سطح مقامات عالی رتبه و با موضوع بررسی سیاست ها با حضور فعال جمهوری اسلامی ایران در وین آغاز به کار کرد.

دکتر اسکندر مومنی با حضور در این اجلاس بین المللی، عصر امروز (پنج شنبه) ضمن ایراد سخنرانی به تبیین مجموعه فعالیت ها و اقدامات کشورمان در حوزه مبارزه جهانی با مواد مخدر، اقدامات پیشگیرانه، کاهش تقاضا، درمان و توانمندسازی و همچنین از جایگاه پرچم داری مبارزه با مواد مخدر دنیا به طرح مطالبات و انتظارت کشورمان از مجامع بین المللی خواهد پرداخت.

پیش از آغاز این نشست، نمایشگاه دستاوردهای کشورمان در عرصه مبارزه با مواد مخدر به منظور تبیین فعالیت ها و اقدامات بشردوستانه کشورمان در حوزه مبارزه با مواد مخدر در قالب تولیدات رسانه ای از جمله تماشای اقدامات ایران از طریق واقعیت افزوده (عینک AR) و همچنین عرضه محصولات دست بهبودیافتگان از اعتیاد با حضور دکتر مومنی دبیرکل ستاد، دکتر نذیری نماینده کشورمان در سازمان ملل در وین و سردار کاکاوند رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در حاشیه این اجلاس آغاز به کار کرد.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز به کار نشست کمیسیون مواد مخدر در وین/ سخنرانی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدرایران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز به کار نشست کمیسیون مواد مخدر در وین/ سخنرانی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدرایران"، کلیک کنید.