استقلال نمی تواند با فروشگاه موبایل فسخ کند!

استقلال نمی تواند با فروشگاه موبایل فسخ کند!

به گزارش خبرگزاری آرتیو؛ طی روزهای اخیر ماجرای کوروش کمپانی و فروش تلفن های همراه با قیمتی زیر قیمت جهانی، باعث شده حرف و حدیث هایی نیز پیرامون باشگاه استقلال به واسطه عقد قرارداد اسپانسری با یک فروشنده معروف تلفن همراه به وجود بیاید.

به گزارش فارس، در این بین انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال هشدار داده که اسپانسر آبی ها نیز رویه ای مشابه کوروش کمپانی دارد و باید زودتر قراردادش با این اسپانسر را فسخ کند. حتی رییس این انجمن نیز در مصاحبه ای مدعی شد اسپانسر استقلال نیز تلفن های همراه را زیر قیمت جهانی به فروش می رساند.بااینحال براساس پیگیری ها به نظر می رسد باشگاه استقلال قراردادی کاملا قانونی بسته و با توجه به اینکه اسپانسر براساس آن تاکنون به کلیه تعهداتش عمل کرده، اگر این قرارداد بدون دلیل قانونی فسخ شود، اسپانسر استقلال به خاطر ضرر و زیان خودش از این باشگاه شکایت خواهد کرد و دردسر حقوقی جدیدی برای این باشگاه به وجود می آید.

در واقع باشگاه استقلال جهت فسخ این قرارداد، دارای محدودیت های قانونی است چرا که اسپانسر در زمان انعقاد قرارداد و اکنون، مجوز قانونی جهت فعالیت را داشته و دارد.

ضمن اینکه این اسپانسر با اسناد معتبر بانکی، تمکن مالی خود را به باشگاه ثابت کرده است. به همین خاطر فسخ غیر موجه قرارداد می تواند باعث ایجاد ضرر و زیان برای باشگاه شود. از طرفی این باشگاه استعلام های لازم برای عقد قرارداد مذکور را از برخی مراجع ذیصلاح گرفته است.

هرچند به نظر می رسد ماجرای اسپانسر آبی ها با کوروش کمپانی تفاوت دارد اما به هرترتیب با توجه به اینکه باشگاه استقلال یک مجموعه دولتی محسوب می شود، باید دید ماجرای هشدار انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی به این باشگاه به کجا ختم می شود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال نمی تواند با فروشگاه موبایل فسخ کند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال نمی تواند با فروشگاه موبایل فسخ کند!"، کلیک کنید.