اطلاعیه شماره 3 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اخبار کشف بالگرد صرفا گمانه زنی است

اطلاعیه شماره 3 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اخبار کشف بالگرد صرفا گمانه زنی است

ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه شماره 3، آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری را تشریح و اعلام کرد که اخبار منتشرشده مبنی بر رسیدن امدادگران به بالگرد حامل رییس جمهوری، خلاف واقع بوده و صرفا گمانه زنی است.

به گزارش آرتیو، در اطلاعیه شماره 3 جمعیت هلال احمر آمده است:

1. با توجه به نشر اخبار از منبع برخی رسانه های محلی مبنی بر رسیدن امدادگران به بالگرد حامل رییس جمهوری، خلاف واقع بوده و صرفا گمانه زنی است. اخبار رسمی در قالب اطلاعیه هلال احمر در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام می شود.

2. به دلیل حساسیت شرایط در منطقه وقوع حادثه و برای سرعت بخشیدن به عملیات جست وجو در شب، تعداد تیم های امدادی به 65 تیم افزایش پیدا کرد.

3. اعلام آماده باش هلال احمر به نیروهای امدادونجات در استان های مجاور آذربایجان شرقی و تقویت توان عملیاتی در روستای اوزی، نزدیک ترین محل احتمالی به وقوع حادثه

4. با توجه به فرارسیدن شب، عملیات جست وجو و امدادونجات با استفاده از بالاترین ظرفیت و تمامی امکانات در حال انجام است.

5. اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه شماره 3 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اخبار کشف بالگرد صرفا گمانه زنی است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه شماره 3 هلال احمر در مورد بالگرد رییس جمهور/ اخبار کشف بالگرد صرفا گمانه زنی است"، کلیک کنید.