اعلام اسامی سینماهای پرفروش در اردیبهشت

تهران، شیراز، مشهد و اصفهان به ترتیب پرفروش ترین سینماهای کشور در دومین ماه سال 1403 بودند که دو سینمای پروفروش کشور در تهران هستند.

به گزارش آرتیو به نقل از روابط عمومی موسسه سینماشهر، 59 درصد از فروش کل سینمای ایران در اردیبهشت ماه 1403 مربوط به 40 سینمای اول کشور در این ماه بود و جمع کل فروش این سینماها بیش از 182 میلیارد و 501 میلیون تومان اعلام شد.

بر اساس این گزارش، پردیس سینمایی «کوروش» تهران با فروش بیش از 9 میلیارد و 830 میلیون تومان، پردیس سینمایی «ایران مال» تهران با فروش بیش از 7 میلیارد و 65 میلیون تومان، پردیس «هنر شهر آفتاب» شیراز با فروش بیش از 5 میلیارد و 51 میلیون تومان، پردیس سینمایی «آزادی» تهران با فروش بیش از 4 میلیارد و 475 میلیون تومان، پردیس سینمایی «هویزه» مشهد با فروش بیش از 4 میلیارد و 435 میلیون تومان، پردیس سینمایی «هدیش» تهران با فروش بیش از 3 میلیارد و 961 میلیون تومان، پردیس سینمایی «بام نیایش» تهران با فروش بیش از 3 میلیارد و 690 میلیون تومان، پردیس سینمایی «مگامال» تهران با فروش بیش از 3 میلیارد و 682 میلیون تومان، پردیس سینمایی «سیتی سنتر» اصفهان با فروش بیش از 3 میلیارد و 607 میلیون تومان و پردیس سینمایی «ساحل» اصفهان با فروش بیش از 3 میلیارد و 505 میلیون تومان به ترتیب در رتبه های اول تا دهم جدول سینماهای پرفروش کشور در اردیبهشت ماه قرار گرفتند.

در حال حاضر فروش کلی سینما با 6 میلیون و 204 هزار نفر تماشاگر به بیش از 355 میلیارد تومان رسیده است.

اعلام اسامی سینماهای پرفروش در اردیبهشت

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام اسامی سینماهای پرفروش در اردیبهشت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام اسامی سینماهای پرفروش در اردیبهشت"، کلیک کنید.