افتتاح دو پروژه دانشجویی، فرهنگی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت

افتتاح دو پروژه دانشجویی، فرهنگی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت

صبح امروز دو پروژه خوابگاه دانشجویی شهید آیت الله رییسی و مرکز فرهنگی و آموزشی شهدای خدمت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور وزیر بهداشت، استاندار و مسیولان این استان افتتاح شد.

به گزارش آرتیو، خوابگاه دانشجویی شهید آیت الله رییسی اردبیل با زیربنای 3 هزار متر مربع در 7 طبقه راه اندازی شده و دارای 13 واحد و ظرفیت 190 نفر است.

برای راه اندازی این سرای دانشجویی، 100 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که این اعتبارات از طریق تسهیلات بانکی و پرداخت سود تسهیلات توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، تامین شده است.

همچنین مرکز فرهنگی و آموزشی شهدای خدمت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در زیربنای 17 هزار متر مربع در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است. 

مرکز فرهنگی و آموزشی شهدای خدمت اردبیل دارای 41 اتاق اداری و 7 کلاس آموزشی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل است. 

به گزارش وبدا، گفتنی است در سفر امروز وزیر بهداشت 7 پروژه بهداشتی و درمانی در قالب ششمین آیین پویش تعالی سلامت، استمرار خدمت به ارزش 416 میلیارد تومان با زیربنای 23 هزار متر مربع افتتاح می شود.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح دو پروژه دانشجویی، فرهنگی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح دو پروژه دانشجویی، فرهنگی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت"، کلیک کنید.