افت شدید تراکتور با گل نشدن پنالتی این تیم

افت شدید تراکتور با گل نشدن پنالتی این تیم

آفتاب نیوز :

محرم نویدکیا پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی با تراکتور، اظهار کرد: البته به گفته بازیکنان ما، قبل از پنالتی خطا در آن سوی زمین باید به سود ما اعلام می شد، اما من کاری با این ها ندارم و می گویم که آن لحظه از بازی مهمترین اتفاق بازی افتاد و نتیجه آن به سود ما شد و کمک کرد که با روحیه بالا به گل برسیم و بازی را ببریم.

وی افزود: خوشحالم که بازی را بردیم و به نیمه نهایی رسیدیم، بازی خوبی بود و هم مس و هم تراکتور موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم.

نویدکیا ادامه داد: تیم ما شانس قهرمانی دارد وقتی تیمی توانسته تیم هایی مثل استقلال، تراکتور و پیکان را حذف کند، حتما توانایی هایی دارد و باید شانس قهرمانی و احترام برایش قایل شد.

وی اظهار کرد: البته اینکه بگویم حتما نیمه نهایی را می بریم و به فینال می رسیم شاید اتفاق نیفتد و باید واقع بینانه نگاه کنیم و ابتدا باید ببینیم که بازی ما با آلومینیوم قرعه کشی شود و ببینیم که ما میزبان هستیم یا آن ها و چه شرایطی برای بازی اتفاق می افتد.

وی افزود:، ولی تیم ما لیاقت قهرمانی دارد از وقتی من آمده ام بچه ها با جان و دل تمرین می کنند و بازی می کنند با همه کاستی های که بوده در این سه چهار ماه تمام تلاش خود را می کنند و من از آن ها تشکر می کنم و دست آن ها را می بوسم و امیدوارم تا اینجا که آمده این در ادامه راه هم شانس های خود را از دست ندهیم و تلاش کنیم تا به مراحل بالاتر برسیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افت شدید تراکتور با گل نشدن پنالتی این تیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افت شدید تراکتور با گل نشدن پنالتی این تیم"، کلیک کنید.