اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری در مراسم تشییع پیکر شهید جمهور – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری در مراسم تشییع پیکر شهید جمهور - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آرتیو، علیرضا جعفری مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه حوزه خدمات شهری تهران از 48 ساعت گذشته نسبت به پاکسازی و فضاسازی های محیطی سطح شهر در خصوص شهادت رییس جمهور و یاران همراه ایشان در آماده باش کامل قرار دارند، مطرح کرد: در این 48 ساعت فضاسازی های محیطی مناطق اصلی شهر، میادین، معابر درجه 1 و 2 و محور تشییع و مصلی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه برای امروز بالغ بر هزار و 400 کارگر و هزار و 500 نیروی پاکبان عامل اجرایی و نیروهای پاکبان در محور اصلی مشغول به کار هستند، بیان داشت: 160 دستگاه ماشین مکانیزه و تخصصی نیز در محور در آماده باش کامل قرار دارند که حین و پس از مراسم فعالیت خود را انجام دهند. خودروهای آتش نشانی نیز در طول محور مستقر هستند و برای خنک شدن هوا با استفاده از مه پاش در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

جعفری در ادامه با تاکید بر اینکه شرکت شهربان نیز با تمام ظرفیت خود در حال خدمات رسانی است، خاطرنشان کرد: شرکت شهربان با هزار نیروی اجرایی و 500 دستگاه خودرو در مسیر مستقر هستند و برای انضباط مسیر به پلیس راهور و نیروهای اجرایی کمک می کنند. بهشت زهرا نیز با مه پاش های خود در محور مستقر شده است.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه مناطق در طول مسیر آمادگی لازم برای ارایه خدمات به مردم را دارند، گفت: اگر مراسم به نماز ظهر بکشد، مناطق در طول مسیر آمادگی لازم را برای آماده سازی سطح معابر برای برپایی نماز دارند. تمام نیروهای مناطق 9، 6 و 10 اعم از شهرداران مناطق، معاونین، شهرداران نواحی و.. نیز از شب گذشته آمادگی کامل را دارند و در طول مسیر مستقر هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری در مراسم تشییع پیکر شهید جمهور – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری در مراسم تشییع پیکر شهید جمهور – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.