اولین خط خورده سرشناس تیم ملی یک استقلالی است؟

اولین خط خورده سرشناس تیم ملی یک استقلالی است؟

آفتاب نیوز :

نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن خارجی لیگ برتر روسیه و بهترین بازیکن تازه وارد این بازی ها به دلیل مصدومیت در بازی های اخیر تیم روستوف غایب بوده است و ممکن است این روند ادامه داشت باشد. برهمین اساس دور از ذهن نیست محمد محبی بازی های تیم ملی در خردادماه را از دست بدهد. بازی هایی که قرار است در برابر تیم های هنگ کنگ و ازبکستان برگزار شود.

 والری کارپین سرمربی تیم روستوف درباره دلیل غیبت دوباره محمد محبی در بازی برابر بالتیکا در هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال روسیه گفت: آمادگی محمد محبی خیلی خوب نیست و او را در برنامه این بازی قرار ندادیم. این هفته سعی کردیم او را در تمرینات به بازی بگیریم، اما هنوز نمی تواند در ترکیب اصلی تیم روستوف بازی کند.

این مصاحبه نشان می دهد شاید محمد محبی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده باشد، اما با توجه به هفته های غیبت شرایط و آمادگی بازی را ندارد و شاید به همین بهانه امیر قلعه نویی هم در بازی های خرداد ماه روی بازیکن دیگری حساب کند.

محمد محبی در بازی های اخیر تیم ملی یکی از بهترین ها بوده و در جام ملت ها هم در ترکیب تیم ملی خوش درخشیده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین خط خورده سرشناس تیم ملی یک استقلالی است؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین خط خورده سرشناس تیم ملی یک استقلالی است؟"، کلیک کنید.