باشگاه رشد استعداد های جوان در دانشگاه آزاد اصفهان گشایش یافت

باشگاه رشد استعداد های جوان در دانشگاه آزاد اصفهان گشایش یافت

باشگاه رشد استعداد های جوان با حضور دانشجویان فعال کانون های فرهنگی، هنری و ادبی در دانشگاه آزاد اصفهان گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آرتیو، باشگاه رشد استعداد های هنری و ادبی جوان در مراسمی با حضور محسن شریعتی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و دانشجویان فعال کانون های فرهنگی، هنری و ادبی  در این دانشگاه گشایش یافت.

محسن شریعتی در این مراسم اظهار کرد: جوانان مشحون از استعداد های هنری، ادبی و فرهنگی هستند و وظیفه مسیولان در دانشگاه، آماده سازی بستر لازم برای رشد استعداد های درخشان جوانان است.

وی افزود: در هفته جاری، دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان میزبان سومین جشنواره رشد کانون های فرهنگی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور بود که با استقبال خوب استان ها مواجه شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: به دلیل همکاری های فعالان کانون های فرهنگی و هنری در برگزاری این جشنواره،فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، در پیامی، مراتب تشکر خود را اعلام و از تلاش دانشجویان دست اندرکار این رویداد، تمجید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه رشد استعداد های جوان در دانشگاه آزاد اصفهان گشایش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه رشد استعداد های جوان در دانشگاه آزاد اصفهان گشایش یافت"، کلیک کنید.