با اعلام دبیرخانه دوسالانه؛مهلت شرکت در ششمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب» تمدید شد

با اعلام دبیرخانه دوسالانه؛مهلت شرکت در ششمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب» تمدید شد

به گزارش خبرگزاری آرتیو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بنا بر اعلام دبیرخانه و به درخواست متقاضیان، مهلت شرکت در ششمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب»، تا 31 مردا دماه 1403 تمدید شد.
این دوره از جشنواره با محوریت موضوعات «کتاب، کودک و خانواده»، «کتاب، فراغت، نشاط و آرامش»، «کتاب، عصر دیجیتال و هوش مصنوعی»، «کتاب، کتابخانه و کسب وکار»، «کتاب، کتابخانه و پاتوق فرهنگی و اجتماعی»، «کتاب، کتابخانه و رویدادهای مهم اجتماعی» برگزار می شود و «کتاب، فلسطین و مقاومت غزه» موضوع جنبی این دوره از جشنواره خواهد بود. علاقه مندان می توانند در دو بخش حرفه ای و مبتدی (هنرمندان ایرانی که تاکنون در مسابقات داخلی و بین المللی شرکت نکرده اند) به ارسال اثر بپردازند.

جوایز این دوره
در بخش حرفه ای برگزیدگان این جشنواره (نفرات اول تا سوم)، علاوه بر لوح تقدیر و تندیس، هدیه نقدی (به ترتیب مبلغ 1000، 700 و 500 یورو) و 3 نفر شایسته تقدیر علاوه بر لوح تقدیر و تندیس، هدیه نقدی 80 میلیون ریالی دریافت خواهند کرد. همچنین 6 نفر در بخش مبتدی لوح تقدیر و هدیه نقدی 50 میلیون ریالی دریافت می کنند. لازم به ذکر است، برگزیدگان ایرانی این جشنواره، معادل ریالی جایزه را دریافت خواهند کرد.
گفتنی است، علاقه مندان به شرکت در ششمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب می توانند تا تاریخ 31 مردادماه 1403 (21 آگوست 2024)، با عضویت در سامانه جشنواره به نشانی www.booktoon.ir آثار خود را ارسال کنند. آثار باید به صورت الکترونیکی با فرمت JPEG، رزولوشن حداقل 200 دی پی آی، با طول یا عرض 2000 پیکسل و حداکثر حجم 100 مگابایت ارسال شود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با اعلام دبیرخانه دوسالانه؛مهلت شرکت در ششمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب» تمدید شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با اعلام دبیرخانه دوسالانه؛مهلت شرکت در ششمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب» تمدید شد"، کلیک کنید.