برگزاری جلسه تمهیدات ترافیکی پنجشنبه وجمعه آخر سال در بهشت زهرا/ جلوگیری از سد معبر دست فروش ها

برگزاری جلسه تمهیدات ترافیکی پنجشنبه وجمعه آخر سال در بهشت زهرا/ جلوگیری از سد معبر دست فروش ها

جلسه هماهنگی تمهیدات ترافیکی ویژه پنجشنبه و جمعه آخر سال 1402 در آرامستان بهشت زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش آرتیو، جلسه مقدماتی هماهنگی تمهیدات ترافیکی ویژه پنجشنبه و جمعه آخر سال با حضور معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ، رییس راهور جنوب تهران، رییس راهور منطقه 19 تهران و مدیران و کارشناسان حمل و نقل و ترافیک سازمان بهشت زهرا(س)، شهرداری منطقه 19 و شهرداری باقرشهر در محل پاسگاه ویژه پلیس راهور در بهشت زهرا(س) برگزار شد.

سرهنگ بهرام آبادی، معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات و تمهیدات ترافیکی سازمان بهشت زهرا(س) برای تسهیل تردد زایرین اهل قبور در این آرامستان، گفت: به واسطه اقدامات و تمهیدات ترافیکی انجام شده در آرامستان بهشت زهرا(س) سال گذشته در پنجشنبه آخر سال با مشکلات ترافیکی کمتری نسبت به سال های گذشته مواجه بودیم که امیدواریم با هماهنگی های به عمل آمده بین پلیس راهور، سازمان بهشت زهرا(س)، شهرداری منطقه 19 و شهرداری باقرشهر در ایام پایان سال و به ویژه در پنجشنبه آخر سال نیز بتوانیم شرایط ترافیکی مطلوبی را برای تردد زایرین اهل قبور فراهم کنیم.

افزایش ظرفیت پارکینگ های بهشت زهرا(س)

همچنین مدیر ترافیک سازمان بهشت زهرا(س) نیز با اشاره به افزایش ظرفیت پارکینگ های این آرامستان برای پارک خودروها بیان کرد: با هدف ساماندهی پارک خودروها در معابر آرامستان بهشت زهرا(س) پروژه خط کشی مورب معابر اطراف قطعات و همچنین بهسازی پارکینگ قطعه 53 در حال انجام است که امیدواریم با اجرای این پروژه ها بخشی از بار ترافیکی موجود در معابر این آرامستان به ویژه در ایام پایان سال کاهش یابد.

جلوگیری از سد معبر دست فروش ها و رفع موانع فیزیکی

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، در این جلسه تمهیدات لازم برای جلوگیری از سد معبر دست فروش ها و رفع موانع فیزیکی موثر در تشدید ترافیک در معابر منتهی به آرامستان بهشت زهرا(س) اندیشیده شد.

پایان خبر آرتیو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری جلسه تمهیدات ترافیکی پنجشنبه وجمعه آخر سال در بهشت زهرا/ جلوگیری از سد معبر دست فروش ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری جلسه تمهیدات ترافیکی پنجشنبه وجمعه آخر سال در بهشت زهرا/ جلوگیری از سد معبر دست فروش ها"، کلیک کنید.