بهره برداری از 17 هزار تخت بیمارستانی در دولت آیت الله رییسی – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

بهره برداری از 17 هزار تخت بیمارستانی در دولت آیت الله رییسی - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، بهرام عین اللهی صبح یکشنبه در آیین افنتاح بیمارستان اکباتان همدان با بیان اینکه آیت الله رییسی هنوز وجوه ناشناخته بسیاری دارد عنوان کرد: وطن دوستی اولین و بارزترین ویژگی شهید آیت الله رییسی بود.

وی مردمی بودن و انقلابی بودن آیت الله رییسی را دیگر ویژگی بارز ایشان دانست و بیان کرد: مردم داری، خلوص و خضوع در رابطه با مردم در تمام برخوردها و رفتارهای ایشان هویدا بود و این منش رییس جمهور دانشمند و فاضل در هر موضوعی بود.

عین اللهی با بیان اینکه آیت الله رییسی ذوب در رهبری و ولایت بود افزود: بعد از شهید رجایی و شهید بهشتی پس از وقفه ای که داشتیم به مکتب رییسی رسیدیم.

وی با اشاره به اینکه افتتاح این مرکز را به تعویق می انداختیم تا به قدوم رییس جمهور شهید آراسته شود اما تقدیر مسیله دیگری بود خاطرنشان کرد: بزرگترین قدردانی ما این است که کار خود را به درستی انجام دهیم، تلاش و کار بیشتر ما به زنده نگهداشتن یاد و خاطره ایشان است.

عین اللهی با بیان اینکه نخبه واقعی کسی است که به پرچم خود وفادار باشد و برای چندرغاز وطن و مردم خود را نفروشد گفت: تحصیل رایگان در دوران تخصص و فوق تخصص با سرمایه همین مردم انجام شده است و وفاداری به وطن به منزله خدمت به همین مردم است.

افتتاح 4 بیمارستان مجهز اطفال در دولت آیت الله رییسی

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه فراز ما در سفرهای استانی، توجه به اطفال بود در کشتار غزه، ظلم به اطفال قلب ها را در همه دنیا تکان داد و خداوند از ظلم به اطفال نمی گذرد گفت: این دولت چهار بیمارستان مجهز اطفال را افتتاح کرد که در عمر کشور بی سابقه است.

عین اللهی ادامه داد: اغلب مشکلات سلامتی به دوران طفولیت برمی گردد به همین علت به دستور آیت الله رییسی درمان کودکان زیر 7 سال رایگان شد چراکه این کار سرمایه گذاری روی آینده است.

وی با اشاره به اینکه تعرفه پرستاری که در سال 87 مصوب شده بود در این دولت اجرایی شد افزود: فوق العاده خاص در مجلس به تصویب رسید و رایزنی های ما به نظر مثبت مجمع تشخیص مصلحت شد و این خواسته رییس جمهور شهید ابقاء شد.

عین اللهی با بیان اینکه دولت در شرایطی استقرار یافت که روزانه 50 هزار مراجعه و 700 فوت در روز بود خاطرنشان کرد: 70 هزار تزریق روزانه به بیش از یک میلیون تزریق رسید که البته این مهم با همکاری و همراهی مردم انجام شد و آیت الله رییسی هفته ای دو جلسه ستاد ملی کرونا را فرماندهی می کرد.

بیمه رایگان پنج دهک نخست جامعه در دولت آیت الله رییسی

وی با اشاره به اینکه مهمترین شاخصه این دولت، توجه به محرومین بود و پنج دهک نخست جامعه به صورت رایگان بیمه شدند افزود: کاشت رایگان حلزون برای درمان ناشنوایی، راه اندازی صندوق بیماران صعب العلاج با پنج هزار میلیارد تومان اعتبار و امسال با 9 هزار میلیارد تومان از دستاوردهای شاخص حوزه سلامت کشور است.

وزیر بهداشت با بیان اینکه در مراکز دولتی تا نود درصد و در مراکز خصوصی تا 70 درصد هزینه های درمان ناباروری رایگان است، گفت: در حوزه بهداشت 2700 پروژه افتتاح شد و طرح سلامت خانواده اجرا شده است.

عین اللهی عنوان کرد: اوایل انقلاب بیماران ما به دیگر کشورها می رفتند و امروز ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات در کشور ارایه می شود و جذب توریسم سلامت را در پی داشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از 17 هزار تخت بیمارستانی در دولت آیت الله رییسی – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از 17 هزار تخت بیمارستانی در دولت آیت الله رییسی – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.