تشریح حواشی استفاده پیشکسوتان فوتبال از آمبولانس خصوصی – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

تشریح حواشی استفاده پیشکسوتان فوتبال از آمبولانس خصوصی - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آرتیو، روابط عمومی اورژانس تهران توضیحاتی در خصوص حواشی استفاده پیشکسوتان فوتبال از آمبولانس خصوصی در ورزشگاه آزادی ارایه کرد.

همزمان با پایان بازی تیم فوتبال پرسپولیس و انتشار تصاویری از استفاده دو نفر از پیشکسوتان فوتبال کشورمان برای خروج از ورزشگاه از یک دستگاه آمبولانس تحت مالکیت یک شرکت خصوصی به اطلاع می رساند:

بلافاصله با دریافت گزارش این اقدام از سوی نماینده سازمان اورژانس استان تهران در ورزشگاه آزادی و انتشار تصاویر آن در شبکه های اجتماعی، اداره نظارت بر آمبولانس های غیر 115 این سازمان ضمن بررسی این موضوع، تمام اقدامات قانونی را در دستور کار قرار داده است.

با توجه به اینکه استفاده از آمبولانس به غیر از فوریت های پزشکی برای اشخاص و هر نهادی غیر قانونی است؛ اورژانس استان تهران به هیچ عنوان به مراکز آمبولانس خصوصی، شرکت های تابعه و هر نهاد غیر دولتی که از آمبولانس خصوص استفاده می کند اجازه نقض دستورالعمل های تعیین شده را نخواهد داد.

به محض اتمام ارزیابی و بررسی های لازم در خصوص انجام این اقدام در ورزشگاه آزادی موضوع به مراجع مربوطه ارجاع داده خواهد شد و به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشریح حواشی استفاده پیشکسوتان فوتبال از آمبولانس خصوصی – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشریح حواشی استفاده پیشکسوتان فوتبال از آمبولانس خصوصی – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.