تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد

تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد

انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 1404_1403 دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه علامه طباطبایی بر اساس تقویم دانشگاهی از شنبه 17 شهریور 1403 آغاز می شود.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آرتیو،  بر اساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی انتخاب واحد نیم سال اول سال تحصیلی 1404_1403 دانشجویان همه مقاطع تحصیلی این دانشگاه بر اساس تقویم دانشگاهی از 17 شهریورماه 1403 آغاز می شود. دانشجویان باید برای انجام فرایند انتخاب واحد در زمان های تعیین شده، به صورت الکترونیکی در سامانه آموزشی گلستان به آدرس https://ems.atu.ac.ir اقدام کنند.

بازه زمانی حذف و اضافه برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از 1 تا 4 مهرماه 1403 و پایان حذف اضطراری 12 دی ماه تعیین شده است.

کلاس های نیم سال اول سال تحصیلی جدید دانشگاه علامه طباطبایی از روز شنبه 24 شهریور ماه 1403 به صورت حضوری آغاز می شود.

در تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی، 12 دی ماه 1403 به عنوان پایان کلاس ها و بازه زمانی برگزاری امتحانات پایان ترم 22 دی ماه تا 6 بهمن ماه 1403 در نظر گرفته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی منتشر شد"، کلیک کنید.