تیم فوتبال العین امارات قهرمان آسیا شد/غول کش ها شگفتی ساز شدند – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال العین امارات قهرمان آسیا شد/غول کش ها شگفتی ساز شدند - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، در دیدار برگشت مرحله نهایی رقابت های لیگ قهرمانان فوتبال آسیا، شامگاه شنبه از ساعت 19:30 تیم های فوتبال العین امارات و یوکوهاما مارینوس ژاپن در کشور امارات به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه 5 بر یک به سود العین به پایان رسید.

در این دیدار شاگردان هرنان کرسپو خیلی زود و در دقیقه 8 به وسیله «سوفیان رحیمی» به گل اول رسیدند و در دقیقه 33 هم «کاکو» از روی نقطه پنالتی گل دوم العین را به ثمر رساند.

شاگردان هری کیول در تیم یوکوهاما توانستند در دقیقه 40 یکی از گل های خورده را جبران کنند اما اخراج بازیکن این تیم در دهمین دقیقه از وقت های اضافه نیمه اول کار را برای این تیم ژاپنی سخت کرد.

در نیمه دوم هم این سوفیان رحیمی بود که در دقیقه 67 سومین گل العین را به ثمر رساند و در دقیقه 2+90 و 6+90 هم «لابا» گل های چهارم و پنجم را به ثمر رساند. تا این دیدار با نتیجه 5 بر یک به پایان برسد.

دیدار رفت این 2 تیم در ژاپن برگزار شده بود که یوکوهاما موفق شد با نتیجه 2 بر یک از سد العین عبور کند. به این ترتیب در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت، العین با برتری 6 بر 3 به برتری رسید عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را از آن خود کرد تا آخرین تیمی باشد که فاتح این بازی ها شده است. از فصل آینده قرار است رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فرمتی جدید و با عنوان لیگ نخبگان آسیا برگزار شود.

العین در دیدار نیمه نهایی هم موفق شده بود در عین شایستگی تیم مدعی و قدرتمند الهلال عربستان را از پیش رو بردارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم فوتبال العین امارات قهرمان آسیا شد/غول کش ها شگفتی ساز شدند – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم فوتبال العین امارات قهرمان آسیا شد/غول کش ها شگفتی ساز شدند – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.