جدیدترین همکاری افشاریان و خاکزاد

جدیدترین همکاری افشاریان و خاکزاد

سجاد میر و ناهید عساکره به عنوان بازیگران اصلی نمایش «بیرون پشتِ در» به کارگردانی پرهام خاکزاد و تهیه کنندگی سجاد افشاریان معرفی شدند.

به گزارش آرتیو، نمایش «بیرون پشتِ در» به نویسندگی محمد رحمانیان ثابت و کارگردانی پرهام خاکزاد با تهیه کنندگی سجاد افشاریان، از 24 اردیبهشت 1403 ساعت 18 در سالن قشقایی تیاتر شهر روی صحنه می رود.

سجاد میر، بازیگر نمایش «آنتیگونه» و ناهید عساکره، بازیگر نمایش «صد در صد مرده» که هر دو اجرا از نمایش های موفق سال 1402 بودند، در این پروژه به عنوان دو بازیگر نقش اصلی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین سعید گیلاسی، فربد صدیقی، علیرضا دماوندی و مهدی حبیبی بازیگران مکمل این اثر نمایشی هستند.
 
سجاد افشاریان تهیه کننده این نمایش نزدیک به یک دهه با ایجاد کمپانی تیاتر جوانان، نسل جوان تیاتر ایران را حمایت می کند.

 این پروژه پنجمین همکاری پرهام خاکزاد با افشاریان در حوزه تیاتر است.

علی مشکین مقدم، عرفان بیگی (گروه کارگردانی)، فرشاد نصیری (طراح نور)، آروین فلاح (آهنگساز)، کارگاه هیولاسازی (صحنه و لباس)، نسترن حسنی (دستیار صحنه و لباس)، رضا حسینی (مربی حرکات شعبده)، سهیل فلاح، علیرضا قاسمی (تیزر و موشن گرافی)، سهیل فلاح (طراح گرافیک و پوستر)، سجاد تیموری (لوگوتایپ)، امیر قالیچی-تیاتربازها (روابط عمومی)، امیرحسین میرزایی (مدیر تبلیغات)، علیرضا قاسمی (تصویربردار)، امیرحسین میرزایی (عکاس) و علی کیهانی (مشاور رسانه ای) عواملی هستند که خاکزاد را در «بیرون پشتِ در» همراهی می کنند.

علاقه مندان برای تهیه بلیت این اثر نمایشی هم اکنون می توانند از سایت تیوال و گیشه تیاتر اقدام کنند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین همکاری افشاریان و خاکزاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین همکاری افشاریان و خاکزاد"، کلیک کنید.