جنجال پیراهن مشکی؛این بار استقلال و نساجی!

جنجال پیراهن مشکی؛این بار استقلال و نساجی!

به گزارش خبرگزاری آرتیو؛ ماجرای اقدام فولادی ها برای پوشیدن پیراهن مشکی در روز بازی با استقلا یکی از اتفاقات جنجالی در روزهای گذشته بود. با اینکه مسیولان فولاد تلاش زیادی برای این مسیله کردند و سازمان لیگ هم مشکلی با این امر نداشت، اما دقایقی قبل از شروع مسابقه موعود بنیادی فر داور وسط با اعلام اینکه نمی تواند رنگ های آبی و مشکی را تشخیص بدهد از فولادی ها خواست با پیراهن های قرمز رنگ در زمین حاضر شوند.

در گزارش ورزش سه آمده است: حالا با گذشت چند روز از دیدار فولاد و استقلال و حواشی پرتعداد این مسابقه خبر می رسد که احتمال دارد حریف بعدی استقلال بخواهد از پیراهن سوم خود استفاده کند.

نساجی مازندران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر میزبان استقلال است؛ شاگردان ساکت الهامی در این فصل خیلی کم از پیراهن سوم خود که سرمه ای مایل به مشکی است، استفاده کردند اما از مازندران خبر می رسد که شاید آنها روز بازی با استقلال با این پیراهن به میدان بروند.

نساجی در این مسابقه میزبان است و رنگ پیراهن را خودش تعیین خواهد کرد؛ از این رو استقلالی ها اگر نساجی بخواهد پیراهن مشکی برتن کند، دیگر نمی توانند اعتراضی داشته باشند.این مسیله اگرچه یکی از گزینه های روی میز مسیولان نساجی برای بازی با استقلال است، اما هنوز باشگاه شمالی چنین موضوعی را به طور رسمی اعلام نکرده است. باید منتظر ماند و دید تا روز بازی چه اتفاقاتی رخ می دهد و آیا یک جنجال دیگر در بازی هفته آینده در راه است یا اینکه دو تیم در آرامش بیشتری به زمین می روند.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنجال پیراهن مشکی؛این بار استقلال و نساجی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنجال پیراهن مشکی؛این بار استقلال و نساجی!"، کلیک کنید.