جهش بی سابقه قیمت خودرو در بازار/ این خودرو 185 میلیون تومان گران شد

به گزارش خبرگزاری آرتیو، دنا با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ، تارا با گیربکس اتوماتیک و پژو 207 با گیربکس اتوماتیک (MC) در نیمه دوم 1402 رشد قیمت را تجربه کردند و از خرید آنها برای متقاضیان رویایی شد.

بررسی قیمت دنا با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ در بازه زمانی مورد اشاره نشان می دهد قیمت این محصول اتوماتیک آبی های جاده مخصوص رشدی حدود 19 درصدی را به خود دیده است.

دنا با گیربکس اتواماتیک و موتور توربو شارژ در پایان هفته اول پاییز 1402 با قیمتی حول و حوش 810 میلیون تومان در دسترس متقاضیان بود اما این خودرو در هفته پایانی اسفند سال گذشته با قیمت 960 میلیون تومان از سوی فروشندگان به خریداران عرضه شد. بنابراین شاهد رشد قیمت نزدیک به 150 میلیون تومانی دنا با گیربکس اتوماتیک و موتور توریو شارژ هستیم.

مطالعه روند قیمتی تارا با گیربکس اتوماتیک نیز نشان می دهد قیمت این خودرو در بازه 6 ماهه دوم پارسال رشدی بیش از 24 درصدی را به خود دیده است. خریداران تارا با گیربکس اتوماتیک در هفته منتهی به 6 آرتیو 1402 برای در اختیار گرفتن این خودرو باید حساب خود را پیش از رفتن به بازار حدود 760 میلیون تومان شارژ می کردند. این خودرو در هفته منتهی به 24 اسفند سال گذشته با قیمتی حدود 945 میلیون تومان در بازار حاضر بود. این عضو خانواده تارا رشد قیمتی حوالی 185 میلیون تومانی را در بازه 6 ماهه تجربه کرد.

اقتصادنیوز در گزارشی نوشت: روند قیمتی پژو 207 با گیربک اتوماتیک (MC) نیز نشان می دهد این محصل ایران خودرو با برند پژو در فاصله آرتیو تا اسفند 1402 حول و حوش 23 درصد افزایش قیمت یافت. فروشندگان در پایان اول هفته از آرتیو سال گذشته حاضر بودند در قبال دریافت 710 میلیون تومان خودروی در اختیار خود را به متقاضیان واگذار کنند. اما خریداران برای سوار شدنپژو 207 با گیربکس اتوماتیک (MC) باید در هفته پایانی زمستان پارسال حدود 870 میلیون تومان هزینه می کردند. این فاصله قیمتی نشان می دهد پژو 207 با گیربکس اتوماتیک (MC) طی 6 ماه حدود 160 میلیون تومان گران شده است.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهش بی سابقه قیمت خودرو در بازار/ این خودرو 185 میلیون تومان گران شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهش بی سابقه قیمت خودرو در بازار/ این خودرو 185 میلیون تومان گران شد"، کلیک کنید.