حزب الله لبنان: کل اراضی اشغالی در تیررس موشک های ماست/همه چیز زیر سر آمریکاست

حزب الله لبنان: کل اراضی اشغالی در تیررس موشک های ماست/همه چیز زیر سر آمریکاست

به گزارش آرتیو، «حسن فضل الله» عضو فراکسیون «وفاداری به مقاومت» (فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان) در این باره اظهار کرد: «اسراییل» می خواهد برای آرام کردن صهیونیست ها در شمال، فشار نظامی اعمال کند و از همان روز اول، تهدید به نابودی لبنان کرده است.

به گزارش آرتیو، حسن فضل الله در گفت وگو با شبکه الجزیره تاکید کرد: تمامی نقاط سرزمین های اشغالی در تیررس موشک های حزب الله قرار دارند و مقاومت همه سناریوها را آماده کرده و برای بدترین احتمالات آماده است.

نماینده حزب الله همچنین گفت: جبهه های لبنان، عراق، سوریه و دریای سرخ (یمن) از غزه حمایت می کنند، هدف متوقف کردن تجاوز به این باریکه بوده و این تصمیم در اختیار واشنگتن است.

این سیاستمدار لبنانی در این باره ادامه داد: ما معتقد هستیم که آمریکا در همه چیز دست دارد و این کشور قادر به توقف جنایات در غزه است.

در پی آغاز عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین و همزمان آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گروه های مقاومت در لبنان، عراق و یمن وارد میدان شده و هر کدام ضربات تاثیرگذاری را به آمریکا و رژیم صهیونیستی وارد کردند.

گروه های مقاومت در منطقه تسلیم تهدیدهای آمریکا و رژیم صهیونیستی نشده و توقف عملیات های خود را مشروط به توقف جنایات در نوار غزه و رفع محاصره آن کرده اند.

در همین راستا، سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله در سخنرانی اخیر خود خاطرنشان کرد که هر زمان تجاوزات به نوار غزه متوقف شود حملات این جنبش به مواضع رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی نیز متوقف خواهد شد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله لبنان: کل اراضی اشغالی در تیررس موشک های ماست/همه چیز زیر سر آمریکاست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله لبنان: کل اراضی اشغالی در تیررس موشک های ماست/همه چیز زیر سر آمریکاست"، کلیک کنید.