حضور 500 نفر از کارکنان شهرداری دزفول در آب گرفتگی اخیر – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

حضور 500 نفر از کارکنان شهرداری دزفول در آب گرفتگی اخیر - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، سیدباقر موسوی فخر شامگاه یکشنبه در گفت وگویی رسانه ای بیان کرد: ثبت بیش از 175 میلیمتر بارندگی در 2 روز آورد آبی به مراتب بیشتر از ظرفیت شبکه دفع آب های سطحی داشت که این موضوع موجب آب گرفتگی های گسترده در دزفول شد.

رییس شورای شهر دزفول با تقدیر از حضور مسیولانه و جهادی تمام تیم های عملیاتی شهرستان برای کمک به مردم در بارندگی های شدید اخیر گفت: 500 نفر از کارکنان و مدیران شهرداری دزفول مجاهدانه در میدان حضور داشتند که این تلاش ارزشمند قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: تمام دستگاه ها به ویژه ناحیه مقاومت بسیج، تیپ 292 زرهی ارتش، آبفا، هلال احمر، پرسنل و کارگران شهرداری، گروه های مردمی و حتی خودرو سواران آفرود و اهالی و ساکنان مناطق آبگرفته در ایام بارندگی برای کمک به مردم، بیرون کشیدن خودروهای گرفتار از معابر دچار آب گرفتگی و همچنین تخلیه آب منازل با تمام توان وارد میدان شدند و نتیجه این همدلی بازگشت شهر به شرایط عادی در کمترین زمان ممکن با وجود حجم بی سابقه باران بود.

رییس شورای شهر دزفول با اشاره به پخش برنامه تلویزیونی «هموطنز» با محوریت دزفول گفت: این شورا نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی و تبلیغی برای معرفی دزفول و معرفی ظرفیت های بی بدیل آن در سطح ملی موافق است ولی انتظار می رود تا این برنامه ها هدفمند و شفاف باشد.

وی با اشاره به برنامه ریزی شهرداری دزفول برای برگزاری هفته فرهنگی دزفول در تهران گفت: با توجه به اهمیت موضوع ضروری است تا این مورد در کمیسیون فرهنگی به طور تخصصی بررسی و پس از بررسی ابعاد مختلف و دستاوردهای آن برای دزفول، در صحن علنی تصمیم گیری شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور 500 نفر از کارکنان شهرداری دزفول در آب گرفتگی اخیر – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور 500 نفر از کارکنان شهرداری دزفول در آب گرفتگی اخیر – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.