دیدار با هنگ کنگ شرایط جدیدی دارد/ همیشه باید خوب بازی کنیم – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

دیدار با هنگ کنگ شرایط جدیدی دارد/ همیشه باید خوب بازی کنیم - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار برابر هنگ کنگ با اشاره به تغییر در راس کادر فنی حریف اظهار کرد: اندرسون باعث تحول و پیشرفت فوتبال هنگ کنگ شد و تلاش های او قابل ستایش است. ما در آخرین مصافی که با این تیم داشتیم، با وجود فرصت های زیادی که ایجاد کردیم با یک گل این تیم را بردیم و بازی سختی را برابر این تیم پشت سر گذاشتیم. دیدار فردا سومین بازی است که در چند ماه گذشته برابر این تیم خواهیم داشت.

وی افزود: فردا با تمام توان برابر هنگ کنگ بازی می کنیم و با وجود اینکه صعودمان قطعی شده اما دیدار بسیار مهمی برای ماست و به همین خاطر با تمام بازیکنان به اینجا سفر کرده ایم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا بازی قبلی شما برابر هنگ کنگ دیدار سختی شد و آیا بازی فردا هم مشکل خواهد بود گفت: هر بازی شرایط خاص خود را دارد. در بازی فردا نه به دیدار رفت فکر می کنیم نه به دیدارمان در جام ملت ها. فردا روز و بازی جدیدی است و به دنبال کسب سه امتیاز هستیم. اگر در بازی آخرمان برابر هنگ کنگ از موقعیت هایمان استفاده می کردیم، شاید آن بازی تا آن حد سخت نمی شد. چیزی که مشخص است اینکه هنگ کنگ طی سال های اخیر پیشرفت زیادی با اندرسون کرده و یکی از مثال های پیشرفت فوتبال هنگ کنگ نتایج تیم المپیک است.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که تغییر سرمربی هنگ کنگ چقدر باعث تفاوت این تیم نسبت به رقابت های جام ملت ها خواهد شد گفت: هر بازی شرایط خاص خود را دارد ولی در آن بازی هنگ کنگ با تفکر خیلی خوب و با تاکتیکی منظم در دفاع و حمله ظاهر شد. بازی های هنگ کنگ را آنالیز کرده ایم. آنها در دوندگی و فشار از بالا و رو به جلو خیلی خوب کار می کنند و فردا هم چنین شرایطی خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید پس از یک فصل سخت برای بازیکنان و سفری طولانی از ایران به هنگ کنگ هدف تان از حضور بازیکنان اصلی در بازی فردا و دیدار برابر ازبکستان چیست گفت: هر دیدار به ویژه بازی های ملی حساسیت خودش را دارد. وقتی در تیم ملی حضور دارید همه مردم دنبال پیروزی هستند بنابراین در این لباس خوب بازی کردن همیشه برای ما مهم است و حریف تفاوتی برای ما ندارد. ضمن اینکه این بازی در رده بندی و سید بندی هم خیلی مهم است و به همین خاطر ما برای این بازی از ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه استفاده خواهیم کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار با هنگ کنگ شرایط جدیدی دارد/ همیشه باید خوب بازی کنیم – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار با هنگ کنگ شرایط جدیدی دارد/ همیشه باید خوب بازی کنیم – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.