دیدار رهبری حماس با رهبران مقاومت فلسطین

دیدار رهبری حماس با رهبران مقاومت فلسطین

در چارچوب اقدام مشترک ملی، رایزنی و ارتباط مستمر در مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی و استقامت مردم و مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی، هیئتی از جنبش حماس با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و معاون دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین دیدار کرد.

به گزارش آرتیو، در دیدار میان هیئتی از رهبری حماس با «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و «جمیل مزهر» معاون دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین تحولات میدانی و سیاسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدارها تلاش‌های مقاومت برای توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و نظرات مفصلی که با میانجی ها به ویژه در روزهای گذشته در میان گذاشته شد، مورد بررسی قرار گرفت و تاکید شد که اهداف مقاومت در هر ابتکار یا تلاشی توقف تجاوز به ملت فلسطین و به ویژه در نوار غزه، عقب نشینی نیروهای اشغالگر و امداد رسانی و بازسازی غزه است و اینکه باید برای تبادل اسرای غزه یک قرارداد عادلانه منعقد شود.

همچنین در این دیدارها تاکید شد که تلاش‌ها برای تحقق اهداف مذکور باید در راستای منافع ملت فلسطین و تقویت وحدت ملی برپایه مقاومت ادامه یابد که تنها راه تحقق آزادی، دستیابی به حق بازگشت و تشکیل کشور فلسطین در سرزمین ملی به پایتختی قدس است.

طبق گزارش رسانه‌های صهیونیستی، مذاکرات غیرمستقیم میان حماس و رژیم صهیونیستی درباره آتش‌بس غزه و تبادل اسرا روز جمعه در دوحه از سر گرفته شد و قرار است رژیم صهیونیستی به پاسخ جنبش حماس به توافق پیشنهادی که از سوی رئیس جمهور آمریکا مطرح شده بود، جواب دهد.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار رهبری حماس با رهبران مقاومت فلسطین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار رهبری حماس با رهبران مقاومت فلسطین"، کلیک کنید.