راهپیمایی میلیونی امروز مردم یمن در حمایت از غزه

راهپیمایی میلیونی امروز مردم یمن در حمایت از غزه

مردم یمن امروز جمعه هم همانند جمعه های قبل راهپیمایی میلیونی خود را در حمایت از ملت و مقاومت فلسطین برگزار کردند.

به گزارش آرتیو، استان صعده در یمن امروز جمعه شاهد تظاهرات میلیونی در حمایت از ملت فلسطین بود.

طبق گزارش شبکه المسیره یمن، تظاهرکنندگان ضمن حمل پرچم های یمن و فلسطین جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم کرده و خواهان تحریم تولیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی شدند.

آنها همبستگی خود را با ملت مظلوم فلسطین در غزه که در معرض نسل کشی توسط آمریکا و صهیونیست ها هستند و در سایه سکوت جهان عربی و اسلامی با جنایت هایی شنیع و جنگ پاکسازی نژادی روبرو هستند، اعلام کردند.

مردم یمن آمادگی خود را برای مشارکت در جنگ غزه و آزادی مقدسات اسلامی اعلام و از حملات نیروهای مسلح یمن علیه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

در بیانیه صادره از راهپیمایی های صعده آمده است: ملت فلسطین تنها نیستند بلکه آزادگان جهان و ما با آنها هستیم و با تجاوز دشمنان صهیونیستی علیه آن ها مقابله می کنیم.

معترضان یمنی خطاب به آمریکا و انگلیس اعلام کردند: هرگز نمی توانید از رژیم اشغالگر صهیونیستی در برابر حملات ما حمایت کنید و هرگز نمی توانید ما را از موضع ثابت خود بازگردانید.

تظاهرکنندگان یمنی خطاب به حکام عرب گفتند: دشمن صهیونیستی بیش از 3185 کشتار مرتکب شد و تنها یک کشتار کافی بود تا وجدان شما را بیدار کند نه برای اینکه در کنار فلسطین بجنگید اما حداقل برای اینکه به ملت هایتان اجازه بدهید تا از ملت فلسطین حمایت کنند.

معترضان یمنی ادامه تظاهرات دانشجویی در دانشگاه های آمریکایی و غربی در حمایت از غزه را ستودند و ادامه سرکوب دانشجویان را محکوم کردند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهپیمایی میلیونی امروز مردم یمن در حمایت از غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهپیمایی میلیونی امروز مردم یمن در حمایت از غزه"، کلیک کنید.