زمان قطعی پایان تولید پژو پارس اعلام شد / کدام خودرو جایگزین پارس می شود؟

زمان قطعی پایان تولید پژو پارس اعلام شد / کدام خودرو جایگزین پارس می شود؟

به گزارش خبرگزاری آرتیو، همان طور که چندی پیش، در نامه معاون سازمان استاندارد اعلام شد، پژو پارس به عنوان خودرویی با پلتفرم قدیمی که قادر به دریافت استانداردهای 85گانه نیست، از مدار تولید خارج خواهد شد و ایران خودرو تا بهار امسال مجوز تولید آن را دارد و شنیده ها حاکی از این است که این مجوز تا 31 خرداد بوده و دیگر تمدید نخواهد شد.

آرتیو نوشت:درحال حاضر با این تصمیم و بررسی فراخوان های ارسالی خودروساز سه مسیر جایگزین پارس به متقاضیان پیشنهاد شده است. سورن پلاس، 207 و تارا خودروهای پیشنهادی است که با توجه به درنظر گرفتن تسهیلات 100 میلیونی صرفا به متقاضیان سورن پلاس، به نظر می رسد برنامه و اولویت ایران خودرو در جایگزینی پارس، محصول سورن پلاس است که به زودی باید شاهد تصاحب سهم پارس توسط این خودرو باشیم.

در حال حاضر سورن پلاس در بازار اختلاف قیمت بیش از 150 میلیون تومانی دارد.

خودروی پیشنهادی دوم پژو 207 دستی است.قیمت کارخانه ای این خودرو در حال حاضر کم تر از 400 میلیون است .

تارا دستی با گیربکس شش سرعته نیز به متقاضیان پارس پیشنهاد شده است. این خودرو با قیمت حدود 580 میلیونی در کارخانه، اختلاف بیش از 240 میلیون تومانی با بازار دارد .

 

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان قطعی پایان تولید پژو پارس اعلام شد / کدام خودرو جایگزین پارس می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان قطعی پایان تولید پژو پارس اعلام شد / کدام خودرو جایگزین پارس می شود؟"، کلیک کنید.