سازمان ملل رژیم صهیونیستی را رسما «کودک کُش» اعلام کرد

سازمان ملل رژیم صهیونیستی را رسما «کودک کُش» اعلام کرد

به گزارش آرتیو شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی، امروز جمعه گزارش کرد: «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل به هیات تل آویو در این سازمان اطلاع داده که این رژیم را در لیست سیاه رژیم های کودک کش سازمان ملل متحد قرار داده است.

به نقل از آرتیو این شبکه در ادامه گزارش کرد، این لیست شامل حکومت هایی است که کودکان را در مناطق جنگی به قتل می رسانند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم در واکنش به این تصمیم مدعی شد: امروز سازمان ملل با پیوستن به لیست حامیان «حماس آدم کُش»، خود را در لیست سیاه تاریخ قرار داده است!

وی در ادامه ادعا کرد، ارتش رژیم صهیونیستی با اخلاق ترین ارتش جهان است و هیچ قطعنامه مضحک سازمان ملل این واقعیت را تغییر نخواهد داد.

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل هم در واکنش به این تصمیم گوترش، در تماس تلفنی با وی مدعی شد کسی که وارد لیست سیاه شد، خود گوترش است که حماس را تشویق می کند.

وی گفت، هدف از تصمیمات گوترش ایجاد نفرت علیه رژیم صهیونیستی است.

ارتش رژیم صهیونیستی از 8 ماه پیش حملات ویرانگر خود را علیه مردم بی دفاع غزه ادامه می دهد که تاکنون بر اثر آن بیش از 36 هزار فلسطینی شهید و بیش از 83 هزار فلسطینی دیگر زخمی شده اند که طبق اعلام رسانه دولتی در نوار غزه، 15 هزار و 517 شهید، کودک هستند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان ملل رژیم صهیونیستی را رسما «کودک کُش» اعلام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان ملل رژیم صهیونیستی را رسما «کودک کُش» اعلام کرد"، کلیک کنید.