شوک به تیم ملی والیبال/ پایز اخراج شد

شوک به تیم ملی والیبال/ پایز اخراج شد

آفتاب نیوز :

در پی نتایج ضعیف تیم ملی والیبال کشورمان در هفت مسابقه لیگ ملت های والیبال 2024 و استفاده بهینه نکردن از پتانسیل بازیکنان والیبال کشورمان و با توجه به اهمیت حفظ شخصیت و اعتبار تیم ملی والیبال ایران در میادین بین المللی، سید میلاد تقوی، رییس فدراسیون والیبال عصر امروز جمعه 18 خرداد ماه پس از جلسه با موتا پایز، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان و جمعی از کارشناسان فنی، این مربی برزیلی – فرانسوی را از سمت سرمربیگری تیم ملی ایران بر کنار کرد و پیمان اکبری را تا پایان مسابقات لیگ ملت های والیبال به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان انتخاب و معرفی کرد تا مربی، کاپیتان و بازیکن پیشین تیم های ملی والیبال کشورمان در ادامه این رقابت ها و در پنج مسابقه باقیمانده هدایت ملی پوشان را برعهده گیرد.

تقوی عصر امروز در جلسه آنلاین با موتا پایز درباره دلایل ناکامی تیم ملی والیبال بحث و گفتگو کرد و سپس در جلسه با حضور مشاوران و کارشناسان فنی در راستای جلوگیری از روند عملکرد ضعیف تیم ملی ایران در ادامه لیگ ملت های والیبال 2024، اعلام کرد پیمان اکبری تا پایان مسابقات لیگ ملت های والیبال 2024 سکان هدایت تیم ملی والیبال کشورمان را بر عهده خواهد گرفت.

هفت باخت پیاپی، نداشتن مدیریت و راهبری مناسب تیم ملی، عدم تصمیم گیری و انتخاب مناسب و استفاده از بازیکنان موجود، نوسانات عملکرد تیمی در طول هر مسابقه، جلوگیری از آسیب بیش تر به برند تیم ملی والیبال ایران در میادین بین المللی، حفظ شخصیت تیمی و اقدام برای تغییر رویه تیم و به دست آوردن روحیه تیمی برای کسب پیروزی از جمله موارد مورد بررسی قرار گرفته در جلسات مذکور بود.

لازم به ذکر است با توجه به مقررات مسابقات و شرایط موجود پیمان اکبری مربی با سابقه والیبال ایران که از روز نخست اردو در راستای کمک به والیبال کشور به کادر فنی تیم ملی پیوسته بود، با توجه به تجارب ارزشمندی که در سال های گذشته به عنوان سرمربی، مربی، بازیکن و کاپیتان تیم ملی در رده های سنی مختلف داشت در این شرایط حساس به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران تا پایان لیگ ملت های 2024 معرفی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به تیم ملی والیبال/ پایز اخراج شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به تیم ملی والیبال/ پایز اخراج شد"، کلیک کنید.