صنایع سیمان استان بوشهر به مسوولیت های اجتماعی خود عمل کند – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، صادق بوستانی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید صنایع سیمان استان، اظهار داشت: تمامی فعالیت های صنایع مستقر سیمان در استان و شرکت های زیر مجموعه باید شفاف باشد.

وی با بیان اینکه شناسایی مدیران پروازی در دستور کار ویژه دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر ادامه دارد، گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته متاسفانه در شرکت سیمان دشتستان علاوه بر مدیران و اعضای هیات مدیره پروازی شاهد حضور مشاوران پروازی هستیم.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر افزود: مدیرعامل شرکت سیمان دشتستان نیز بعضاً به مدت سه روز در هفته در منطقه حضور دارد که همین امر می تواند باعث کاهش انگیزه مجموعه شود.

صنایع سیمان استان بوشهر به مسوولیت های اجتماعی خود عمل کند

وی با تاکید بر اینکه وضعیت قرارداد کارگران روزمزد باید تعیین تکلیف شود، تصریح کرد: برخی از کارگران روزمزد به صورت مداوم و استمرار در صنایع سیمان استان مشغول به فعالیت هستند و امنیت شغلی شان مورد تهدید است لذا مدیران صنایع باید نسبت به طرح طبقه بندی مشاغل اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تمامی صنایع سیمان مستقر در استان باید به مسیولیت های اجتماعی خود عمل کنند، عنوان کرد: این موضوع انتظار زیادی نیست که مردم استان از شرکت های سیمان دارند.

بوستانی ادامه داد: بکارگیری نیروهای بومی باید به عنوان یک اولویت برای مدیران صنایع سیمان باشد و روند استخدامی ها نیز عادلانه صورت بگیرد.

صنایع سیمان استان بوشهر به مسوولیت های اجتماعی خود عمل کند

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه تعیین تکلیف مدیران پروازی خواسته به حق مردم استان است، خاطر نشان کرد: دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر به صورت مستمر مکاتبات لازم با بازرسی نهاد ریاست جمهوری و معاونت اجرایی ریاست جمهوری را انجام خواهد داد.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر با همراهی یک هیات ویژه متشکل از معاونین بازرسی، حقوقی، ارتباط مردمی از شرکت های سیمان دشتستان و مند دشتی بازدید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صنایع سیمان استان بوشهر به مسوولیت های اجتماعی خود عمل کند – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صنایع سیمان استان بوشهر به مسوولیت های اجتماعی خود عمل کند – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.