عکس| تصادف رونالدو و النصر قبل از بازی!

به گزارش خبرگزاری آرتیو؛ النصر با ستاره بزرگش کریستیانو رونالدو امشب در هفته بیست و ششم لیگ روشن عربستان در یک بازی خارج از خانه به مصاف ابها می رود.

به نقل از ورزش سه درحالیکه حدود دو ساعت به شروع این مسابقه باقی مانده الشرق الاوسط گزارش داد که اتوبوس حامل بازیکنان النصر در مسیر حرکت به ورزشگاه سلطان بن عبدالعزیز در شهر ابها تصادف کرده است.

در گزارش الشرق الاوسط توضیح دقیقی از حادثه ای که برای اتوبوس النصر اتفاق افتاد نیامده است. با اینحال این رسانه دقایقی بعد در خبری تکمیلی گفت مشکل خاصی برای هیچیک از بازیکنان النصر پیش نیامده و اتوبوس تیم دوباره مسیر حرکت خود به سمت استادیوم را آغاز کرده است.

عکس| تصادف رونالدو و النصر قبل از بازی!

2006463

النصر بعد از باخت غیرمنتظره مقابل العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا و حذف شدن از این تورنمنت برای اولین بار در لیگ عربستان به میدان می رود. درحالیکه 9 هفته به پایان لیگ روشن باقی مانده النصر با ستاره بزرگش کریستیانو رونالدو در حال حاضر با 59 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار داشته و با الهلال صدرنشین 12 امتیاز فاصله دارد.

بازی قبلی النصر در لیگ روشن روز 4 مارس با شکست 3-1 مقابل الراید در ورزشگاه خانگی این تیم الاول پارک به پایان رسید. رونالدو و تیمش بعد از این شکست و حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا مصمم هستند امشب با پیروزی مقابل ابها به هواداران امیدواری بدهند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| تصادف رونالدو و النصر قبل از بازی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| تصادف رونالدو و النصر قبل از بازی!"، کلیک کنید.