قیمت دلار باز هم ریخت/ نرخ دلار تا چه کانالی پایین آمد؟

قیمت دلار باز هم ریخت/ نرخ دلار تا چه کانالی پایین آمد؟

به گزارش خبرگزاری آرتیو، روند نزولی قیمت ارز که از هفته های گذشته آغاز شده در روز یکشنبه و پیش از اعلام اخبار مربوط به حادثه بالگرد رییس جمهوری، باعث بازگشت قیمت دلار به کانال 56 هزار تومان شد.

اما با اعلام اخبار حادثه بالگرد رییس جمهوری که منجر به شهادت ایشان و هیات همراه شد، دلال ها و برخی افراد معلوم الحال سعی در ماهی گیری از آب گل آلود داشتند، انها با ایجاد التهاب در بازار ارز باعث شدند قیمت دلار از 56 هزار تومان طی چند ساعت به بالای 60 هزار تومان برود.

ورق بازار ارز اما در همان روز نخست اعلام خبر حادثه بالگرد و اطمینان به مردم که خللی در امور کشور پیش نخواهد آمد، برگشت و قیمت دلار مجدد وارد مدار نزولی شد.

برهمین اساس نیز دلار با همان سرعتی که به حدود 61 هزار تومان رسیده بود به کانالهای قبلی برگشت و هم اکنون در سبزه میدان در کف کانال 56 هزار تومان مورد معامله قرار می گیرد.

بعد از اعلام خبر شهادت رییس جمهور و هیات همراه نیز، هیات دولت اعلام کرد با جدیت تمام امور انجام می شود و جای نگرانی نیست.

این موارد باعث شد تا اطمینان هم به بازار بازگردد و با مدیریت بازارساز بار دیگر قیمت دلار به کانال 56 هزار تومان بازگردد.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت دلار باز هم ریخت/ نرخ دلار تا چه کانالی پایین آمد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت دلار باز هم ریخت/ نرخ دلار تا چه کانالی پایین آمد؟"، کلیک کنید.