مدیریت بر دل‌ها رمز موفقیت شهید آیت‌الله رئیسی بود – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

مدیریت بر دل‌ها رمز موفقیت شهید آیت‌الله رئیسی بود - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آرتیو، حسین انواری در همایش سراسری مدیران کمیته امداد که در شهر مقدس قم در حال برگزاری است، با اشاره به شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان، افزود: با وجود برخی شیطنت‌ها، این اتفاق بزرگی است که همه امور کشور بدون مشکل ادامه یافت.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت در بحران‌ها، اضافه کرد: مدیریت جهادی شیوه‌ای است که می‌تواند از طریق ظرفیت‌سازی جدید، راهگشا باشد که گام نخست آن مدیریت بر خود است.

عضو هیأت امنای کمیته امداد، اظهار کرد: رسیدن به حیات طیبه، کسب رضایت الهی و صیانت از کرامت انسانی در این روش مدیریت باید مورد توجه باشد.

انواری خاطرنشان کرد: مدیریت بر دل‌ها و یادآوری دائم وظایف و مسئولیت‌ها، رمز موفقیت در این شیوه مدیریتی است.

وی تصریح کرد: تقویت فرهنگ کار گروهی، دوری جستن از نفاق و دورویی و استفاده از ظرفیت‌ها، از ابزارهای شیوه مدیریتی سالم است.

عضو هیأت امنای کمیته امداد، بی‌تفاوتی نسبت به مشکلات افراد را از آفت‌های سازمان دانست و گفت: سلامت کاری منوط به رشد آگاهی نسبت به عوامل مادی و معنوی و آفات سلامت کاری است.

انواری اضافه کرد: باید با همدلی و همراهی، نشاط کاری افزایش یابد و چالش‌ها برطرف شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیریت بر دل‌ها رمز موفقیت شهید آیت‌الله رئیسی بود – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیریت بر دل‌ها رمز موفقیت شهید آیت‌الله رئیسی بود – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.