مردم سرنوشت انتخابات را تعیین می‌کنند

مردم سرنوشت انتخابات را تعیین می‌کنند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با شرکت در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، رای خود را در مسجد حضرت امام خمینی (ره) شهرک محلاتی تهران به صندوق انداخت.

به گزارش آرتیو، حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان در اولین ساعات آغاز رأی‌گیری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، رای خود را در مسجد حضرت امام خمینی (ره) شهرک محلاتی تهران به صندوق انداخت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در حاشیه شرکت در انتخابات گفت: مردم سرنوشت انتخابات را تعیین می‌کنند و آنها پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند به کاندیدای اصلح خود رای می‌دهند.

پورخاقان گفت:روز بعد از انتخابات رقابت‌ها جای خود را رفاقت می‌دهد و همه تلاش می‌کنند تا شاهد اعتلای کشور باشیم.

بر اساس اعلام مرکز رسانه قوه‌قضائیه، وی افزود: دشمن در یک هفته گذشته تبلیغات زیادی برای عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای انجام داد اما حضور هر رای دهنده در کنار صندوق رای، به مانند یک رزمنده‌ای در مقابل دشمن است و رای او تیری مستقیم بر چشم بدخواهان این ملت و مرز و بوم خواهد بود.

مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، از ساعت هشت صبح امروز با رقابت میان آقایان دکتر مسعود پزشکیان و دکتر سعید جلیلی در سراسر کشور آغاز شده است.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم سرنوشت انتخابات را تعیین می‌کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم سرنوشت انتخابات را تعیین می‌کنند"، کلیک کنید.