«مسافری از گانورا» بهترین انیمیشن جشنواره روسیه شد 

«مسافری از گانورا» بهترین انیمیشن جشنواره روسیه شد 

به گزارش خبرگزاری آرتیو، انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا»، از تولیدات مرکز انیمیشن سوره، به کارگردانی احمد علمدار و تهیه کنندگی محمدحسین علمدار عنوان بهترین انیمیشن پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فضایی (Tsiolkovsky ISFF) روسیه را از آن خود کرد.

این اثر در بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم فضایی (Tsiolkovsky ISFF) روسیه که هر ساله در شهر کالوگا برگزار می شود، به نمایش درآمده بود و به تازگی جوایز آن اعلام شده است.

در جشنواره بین المللی فیلم فضایی (Tsiolkovsky ISFF) فیلم ها و تولیداتی درباره فضا و ارتباط آن با علم، هنر و فرهنگ در اکران های رقابتی، غیررقابتی و گذشته نگر به نمایش گذاشته می شوند و هدف آن علاوه بر ارایه فیلم های جدید درباره فضا و فضانوردی، ترویج همه حوزه های علم و هنر، مرتبط با فضا و تقویت سنت گفتگوی بین المللی بین دانشمندان و فیلمسازان برای حل مشکلات جهانی است.

هیات داوران این جشنواره علاوه بر فیلمسازان حرفه ای، شامل فضانوردان و همچنین دانشمندان صنعت فضایی می شود.

انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» داستان یک موجود فضایی ست که به زمین سفر می کند و با کمک پسری معلول و دوستانش در تلاش است تا صلح را به سرزمینشان بازگرداند.

پخش بین الملل این انیمیشن برعهده مرکز بین الملل سوره است.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«مسافری از گانورا» بهترین انیمیشن جشنواره روسیه شد " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«مسافری از گانورا» بهترین انیمیشن جشنواره روسیه شد "، کلیک کنید.