مصدومیت سه سرنشین یک خودروی کوئیک در سانحه واژگونی

مصدومیت سه سرنشین یک خودروی کوئیک در سانحه واژگونی

آرتیو/سمنان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میامی از مصدومیت سه سرنشین یک خودروی کوئیک در سانحه واژگونی آن خبر داد.

حسین اسماعیلی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میامی ۱۷ تیرماه با اعلام این خبر افزود: واژگونی این خودروی کوئیک در جاده میامی به شاهرود رخ داده است.

وی ادامه داد: در ساعت ۱۶:۱۶ امروز یکشنبه «۱۷ تیرماه ۱۴۰۳» گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی کوئیک در کیلومتر ۲۶ جاده میامی به شاهرود از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان به پایگاه امداد و نجات شهدای میامی اعلام شد. 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میامی اضافه کرد: این حادثه سه مصدوم بر جای گذاشت که پس از انجام اقدامات اولیه نجاتگران هلال احمر، باهمکاری اورژانس مصدومین به مرکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش ایسنا_استان سمنان بیشترین آمار واژگونی خودرو را در کشور دارد، به نحوی که واژگونی عامل حدود ۷۰ درصد تصادف‌های رانندگی در جاده‌های این استان است. کارشناسان پلیس راه معتقدند، خستگی رانندگان به‌دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصدومیت سه سرنشین یک خودروی کوئیک در سانحه واژگونی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصدومیت سه سرنشین یک خودروی کوئیک در سانحه واژگونی"، کلیک کنید.