هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها/ تا چهارشنبه مراقب باشید!

هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها/ تا چهارشنبه مراقب باشید!

حامد یزدی آرتیو، عصر دوشنبه از صدور هشدار زرد وزش باد شدید همراه با خیزش گردو خاک در استان تهران خبر داد و اظهار کرد: طبق اعلام سازمان هواشناسی این مخاطره از عصر امروز دوشنبه هفتم آغاز و تا روز چهارشنبه نهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

یزدی آرتیو در ادامه با بیان اینکه منطقه اثر این مخاطره برای کل استان تهران به ویژه نیمه غربی، جنوبی و ارتفاعات استان پیش بینی شده است گفت: توصیه مدیریت بحران در موارد احتمال وقوع باد شدید استحکام سازه های سست و موقت مثل داربست ها و عدم استقرار در مکان های مرتفع مثل برج ها و دکل ها است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت اجتناب از پرواز گلایدر و هواپیماهای سبک در زمان هشدار وزش باد تاکید کرد و افزود: از همه مردم عزیز می خواهیم از توقف کار درختان و سازه های نیمه تمام به طور جدی خودداری کنند.

وی توقف در بستر مسیل ها و حاشیه رودها نیز مخاطره آمیز است داست و به همه ذینعان توصیه می شود در انجام امور عمرانی احتیاط لازم را داشته باشند.

یزدی آرتیو در خصوص مستحکم سازی پوشش گلخانه ها نیز هشدار داد و بیان کرد: هشدار زرد هواشناسی به همه دستگاه ها برای اتخاذ تمهیدات لازم ابلاغ شده است.

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها/ تا چهارشنبه مراقب باشید!" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها/ تا چهارشنبه مراقب باشید!"، کلیک کنید.