کشف محموله میلیاردی شیشه در این استان

کشف محموله میلیاردی شیشه در این استان

به گزارش آرتیو ،رئیس پلیس پایتخت از انهدام باند قاچاق موادمخدر شیشه که در استان تهران و شمال غرب کشور فعالیت می کرد خبر داد و گفت: در این عملیات تعدادی از سوداگران مرگ دستگیر و ازآنان ۲۳۰ کیلوگرم شیشه و ۱۲۰ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه مایع کشف شد.

آرتیو در خبری نوشت:سردار عباسعلی محمدیان در این باره گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد ویژه با عوامل و عناصراصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در پایتخت، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ضمن رصد و پایش اطلاعاتی گسترده متوجه شدند که اعضای یک باند سابقه دار قاچاق مواد مخدر به تازگی اقدام به تهیه مقادیر قابل توجهی مواد افیونی از مرزهای شرقی کشور کرده و قصد توزیع گسترده این مواد را در مناطقی از استان تهران و شمال غرب کشور دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد:‌از همین رو با اشراف اطلاعاتی بر روی سوژه مورد نظر، فعالیت مجرمانه متهمین تحت کنترل دقیق ماموران قرار گرفت. به دنبال این موضوع پس از هماهنگی با مرجع قضایی ماموران موفق شدند در یک عملیات منظم و هماهنگ قاچاقچیان موادمخدر را دستگیر و از آنان ۲۳۰ کیلوگرم شیشه و مقدار ۱۲۰ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه مایع کشف کنند.

محمدیان با بیان اینکه ارزش موادمخدر کشف شده ۷۰۰ میلیارد ریال بود، گفت: متهمان پس از دستگیری و انجام بازجویی‌های فنی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف محموله میلیاردی شیشه در این استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف محموله میلیاردی شیشه در این استان"، کلیک کنید.