یک احتمال جدی برای فروش اورونوف!

یک احتمال جدی برای فروش اورونوف!

آفتاب نیوز :

در شرایطی که بحث تمدید قرارداد با اوستون رستم اورونوف وینگر 23 ساله ازبک پرسپولیس به گوش می رسد، اما این بازیکن یک فصل دیگر با پرسپولیس قرار دارد و می تواند در لیگ نخبگان آسیا سرخ ها را همراهی کند.

با این وجود بعد از درخشش و اثبات توانمندی او هوادارن پرسپولیس از حالا دنبال قرارداد بلندمدت با این بازیکن تکنیکی و تعیین کننده هستند غافل از اینکه باشگاه پرسپولیس بدش نمی آید در تابستان پیش رو به پیشنهاد های مالی اغواکننده گوش بدهد و بحث فروش این بازیکن منتفی نیست ضمن اینکه بعید است خود اورونوف هم زیر بار تمدید برود.

واقعیت اینکه برخلاف شایعات مطرح شده درباره پیشنهاد میلیون دلاری به این بازیکن هنوز هیچ خبری در این خصوص مطرح نیست و باشگاه پرسپولیس برای فروش او پیشنهادی دریافت نکرده، اما در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب هیچ بعید نیست که اورونوف را بفروشند و خبری از این بازیکن در اسکواد سرخ ها برای فصل بعد لیگ برتر و لیگ نخبگان آسیا نباشد.

البته با تعیین مالکیت باشگاه پرسپولیس و حضور کنسرسیوم بانکی در راس امور اوضاع مالی این باشگاه قاعدتا باید سر و سامان پیدا کند و انتظار می رود این تیم برای حضوری قدرتمند در رقابت های فصل آینده نسبت به تیم فعلی شرایط بسیار بهتری داشته باشد، اما آنچه فعلا درباره اورونوف مطرح شده اینکه احتمال فروش او از سوی باشگاه پرسپولیس منتفی نیست و با وجود علاقه وافر هواداران به او و اینکه این مهره تکنیکی می تواند در راه کسب جام های بعدی مهره تعیین کننده ای باشد، شاید این وینگر ازبک با هدف رسیدن به درآمد بیشتر به فروش برسد.

با این حال چنانچه تصمیم باشگاه در این باره جدی باشد و خبر احتمال فروش اورونوف قطعی شود باید منتظر واکنش هواداران پرسپولیس در صفحات مجازی و طرفداری بود که ممکن است باشگاه را مجبور به عقب نشینی کند. هواداران پرسپولیس با در نظر گرفتن اینکه این باشگاه تقریبا هر چند سال یک بار موفق به جذب بازیکن شاخصی می شود که واقعا سطح بالاتری نسبت به فوتبال ایران دارد نگران از دست دادن او هستند.

البته باید در نظر داشت که حتی اگر پرسپولیس این بازیکن را نفروشد و اورونوف همراه سرخ ها در لیگ نخبگان آسیا به میدان برود احتمال تمدید قرارداد او بسیار ضعیف خواهد بود، چرا که به محض حضور در بازی های آسیایی و دیده شدن در رقابتی بین المللی، باشگاه های قطری، اماراتی و حتی شرق آسیایی با ارقامی دو تا سه برابر پرسپولیس سراغش خواهند آمد و این بازیکن نمی تواند به آن ها نه بگوید.

گفته می شود قرارداد فعلی اورنوف با پرسپولیس حدود 900 هزار دلار برای یک فصل و نیم است. در واقع او برای این نیم فصل 350 هزار دلار و برای فصل بعد 550 هزار دلار از پرسپولیس دریافت خواهد کرد، اما با توجه به سن و سالش و پتانسیل فنی که دارد احتمال اینکه قیمتش در تابستان آینده بالاتر برود زیاد خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک احتمال جدی برای فروش اورونوف!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک احتمال جدی برای فروش اورونوف!"، کلیک کنید.