2 مطالبه پلیس فتا از نمایندگان مجلس جدید

2 مطالبه پلیس فتا از نمایندگان مجلس جدید

رییس پلیس فتا فراجا از نمایندگان مجلس جدید خواست تا علاوه بر افزایش بودجه این پلیس، به بازنگری در قوانین در راستای تشدید مجازات کلاهبرداران سایبری توجه داشته باشند.

سردار وحید مجید در گفت وگو با آرتیو درباره انتظارات پلیس فتا از نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی گفت: به نمایندگان راه یافته به مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می کنم و برایشان آرزوی توفیق و موفقیت در خدمت به مردم و کشور را دارم. همانطور که می دانید ما در پلیس فتا هر روز با تغییرات زیادی در حوزه فناوری مواجه هستیم.همچنین ما هر روز  اشکال جدیدی از جرایم سایبری را در این حوزه مشاهده می کنیم که باید مورد برخورد قرار گیرند.

وی افزود: ما به عنوان پلیس فتا از نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی درخواست می کنیم در برخی قوانین این حوزه و مربوط به امنیت سایبری بازنگری کنند. به عنوان مثال درباره موضوعاتی مانند مقابله با مجرمان کلاهبرداری سایبری باید قوانین برخورد شدیدتری را فراهم کنند و شاهد تشدید مجازات ها باشیم.

رییس پلیس فتای فراجا ادامه داد: 37 درصد از پرونده های تشکیل شده در پلیس فتا، مربوط به جرایم کلاهبرداری سایبری است که این مسیله ضرورت تشدید مجازات ها را نشان می دهد.

مجید ادامه داد: ما تلاش خود را زمینه به کارگیری کارشناسان این حوزه و تربیت هرچه بیشتر افسران در پلیس فتا انجام می دهیم اما از مجلس تقاضا داریم که بودجه پلیس فتا را نیز در راستای استفاده از تجهیزات به روز افزایش داده تا ما بتوانیم  همگام با پلیس های سایر کشورهای دیگر فعالیت کنیم. البته در حال حاضر نیز پلیس فتا جزو پلیس های سایبری پیشرفته در سطح جهان است و توان بسیار بالایی در قدرت کشف جرایم سایبری دارد.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 مطالبه پلیس فتا از نمایندگان مجلس جدید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 مطالبه پلیس فتا از نمایندگان مجلس جدید"، کلیک کنید.