240 هزار کالای احتکاری خوراکی و بهداشتی در سمنان کشف شد – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آرتیو، سردار جلیل موقوفه ای عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی سمنان طی عملیات منسجم 240 هزار انواع کالای خوراکی و بهداشتی واقع در انبار شهرک صنعتی سمنان کشف شد، ابراز داشت: این واحد فاقد مجوزهای لازم و مدارک مربوط در سامانه انبارها بوده است.

وی افزود: این کالاهای احتکاری شامل 243 هزار و 976 قلم روغن، شکر، انواع کنسرو، رب گوجه فرنگی و غیره و همچنین انواع مواد شوینده و بهداشتی است.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه ارزش تقریبی این کالاها 23 میلیارد ریال برآورد شده است، ابراز داشت: یک متهم در این راستا دستگیر و به مراجع قانونی ارجاع داده شد.

موقوفه ای ضمن بیان اینکه مبارزه با احتکار و قاچاق کالا در اولویت های پلیس قرار دارد، اضافه کرد: این موارد طبقه مستضعف و ضعیف جامعه را تحت فشار قرار می دهد و در توزیع کالا و ثروت اختلال ایجاد می کند.

وی افزود: برای پیشگیری از این اتفاقات از هم استانی ها انتظار می رود به محض مشاهده موارد مشکوک حتماً مراتب را با 110 در میان قرار دهند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "240 هزار کالای احتکاری خوراکی و بهداشتی در سمنان کشف شد – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "240 هزار کالای احتکاری خوراکی و بهداشتی در سمنان کشف شد – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.