آگهی استخدام در مرکز تشخیص هویت و کشف علمی جرم پلیس آگاهی فراجا – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

آگهی استخدام در مرکز تشخیص هویت و کشف علمی جرم پلیس آگاهی فراجا - خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آرتیو، سرهنگ محمد شریفی رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی فراجا گفت: مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا در نظر دارد به منظور تکمیل کادر علمی مورد نیاز خود (مرد) از بین علاقمندان و متقاضیان اقدام به جذب نیروهای متخصص به صورت پیمانی کند.

وی افزود: رشته‌های مورد نیاز برای استخدام در این معاونت شامل فارغ‌التحصیلان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی گرایش‌های محض، کاربردی، آلی و تجزیه – زیست شناسی گرایش‌های سلولی مولکولی، ژنتیک – مهندسی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) و الکترونیک – فیزیک مقطع کارشناسی کلیه گرایش‌ها است.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی فراجا خاطر نشان کرد: اعتقاد و التزام عملی به دین اسلام، التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلام ایران و اعتقاد به ولایت فقیه، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، نداشتن سو پیشینه کیفری، حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۳۰ سال، قد بالای ۱۶۵ سانتی متر و … از جمله شرایط استخدام در این حوزه است.

وی خاطرنشان کرد: علاقمندان با داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی گفته شده برای خدمت مورد نظر می‌توانند به منظور ثبت نام و راهنمایی با شماره تلفن‌های ۷۳۰۴۶۱۱۰ و ۷۳۰۴۶۱۰۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آگهی استخدام در مرکز تشخیص هویت و کشف علمی جرم پلیس آگاهی فراجا – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آگهی استخدام در مرکز تشخیص هویت و کشف علمی جرم پلیس آگاهی فراجا – خبرگزاری آرتیو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.