اساتید دانشگاه ها برای انتخاب اصلح نقش لیدری را داشته باشند

اساتید دانشگاه ها برای انتخاب اصلح نقش لیدری را داشته باشند

آرتیو/کهگیلویه و بویراحمد رییس دانشگاه یاسوج گفت: اساتید دانشگاه ها برای افزایش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب اصلح نقش لیدری را داشته باشند.

بهادر کرمی در نشست شورای فرهنگی دانشگاه های استان در دانشگاه یاسوج افزود: دانشگاه یاسوج و همه مراکز آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد باید در عرصه مهم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پای کار باشند.

وی همچنین با اشاره به مراسم پیاده روی اربعین حسینی اظهار کرد: امسال 280 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم پیاده روی اربعین حسینی اعزام می شوند.

حجت الاسلام امرالله اندرزیان، معاون امور فرهنگی دانشگاه یاسوج نیز در ادمه گفت: هدف ما در انتخابات ریاست جمهوری اخیر انتخاب اصلح است و ما به عنوان متولیان فرهنگی باید به افزایش مشارکت کمک کنیم.

وی افزود: دانشگاه مبداء تحولات سیاسی فرهنگی و اجتماعی است، پس دانشگاه ها در این عرصه مهم سیاسی باید نقش خود را ایفاء کنند.

سعید جاودان سیرت، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: برای پر شور کردن انتخابات باید تشکل های دانشجویی پای کار بیایند تا نقش دانشگاه ها در این عرصه مهم  پر رنگ تر شود.

وی خودزنی های سیاسی در عرصه ملی را یکی از آسیب های جدی برای مشارکت برشمرد و افزود: باید این خودزنی ها به حداقل برسد.

همچنین صالحی رییس بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در سطح دانشگاه ها تریبون آزاد برگزاری می شود و جهت افزایش مشارکت مناظرات دانشجویی برگزار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: صندوق سیار باید در سطح خوابگاه ها برای اخذ رای دانشجویان فعال شود.

علی اکبر دسترنج، رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: همه ما کارگزاران این نظام هستیم باید دنبال افزایش مشارکت باشیم تا مشارکت بالا ببریم

به گزارش آرتیو، وی بیان کرد: ما باید تلاش کنیم تا مسیر درست را برای انتخاب اصلح به مردم معرفی کنیم.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اساتید دانشگاه ها برای انتخاب اصلح نقش لیدری را داشته باشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اساتید دانشگاه ها برای انتخاب اصلح نقش لیدری را داشته باشند"، کلیک کنید.