اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو با برتری مقابل حریف قطری به فینال رسید

اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو با برتری مقابل حریف قطری به فینال رسید

نماینده اسنوکر کشورمان موفق شد حریف قهرمان جهان خود را شکست دهد و به دیدار نهایی راه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آرتیو، مرحله نیمه نهایی اسنوکر قهرمانی آسیا 2024 در قطر برگزار شد و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند و علی قره گوزلو در دیداری سخت و نفسگیر موفق شد به دیدار فینال راه پیدا کند.

در نیمه نهایی این دوره از مسابقات علی قره گوزلو موفق شد در مقابل علی العبیدلی از کشور قطر که قهرمان مسابقات جهانی2023 می باشد با نتیجه 4 بر 3 به برتری دست پیدا کند و راهی دیدار نهایی شود. اما امیر سرخوش دیگر نماینده اسنوکر کشورمان در مقابل اویس منیر پاکستانی با نتیجه 4 بر 1 شکست خورد و به عنوان سومی این دوره از مسابقات بسنده کرد.

ملی پوشان اسنوکر کشورمان صبح امروز در مرحله یک چهارم نهایی با حریفان خود روبه رو شدند که علی قره گوزلو 4 بر 1 حبیب صباح بحرینی را شکست داد، امیر سرخوش نیز وان نانسه سین مان هنگ کنگی را برد تا جمهوری اسلامی ایران دو نماینده در مرحله نیمه نهایی داشته باشد. اما میلاد کاشانی با نتیجه 4 بر 1 از اویس منیر پاکستانی شکست خورد و از رسیدن به نیمه نایی باز ماند.

بر این اساس دیدار نهایی این مسابقات ظهر فردا از ساعت 13:30 به وقت تهران برگزار می شود. علی قره گوزلو در این مسابقه در حالی با اویس منیر رو به رو می شود که در مرحله گروهی با این ورزشکار رو به رو شده بود و موفق شد تا حریف پاکسانی را 4 بر 3 شکست دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو با برتری مقابل حریف قطری به فینال رسید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو با برتری مقابل حریف قطری به فینال رسید"، کلیک کنید.