امدادرسانی هلال احمر در خراسان جنوبی به سیل زدگان

امدادرسانی هلال احمر در خراسان جنوبی به سیل زدگان

آرتیو/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از امداد امدادرسانی به 256 نفر متاثر از سیل از 14 تا 15 اردیبهشت ماه در استان خبر داد.

محمدعلی کاوسی، امروز شنبه 15 اردیبهشت به رسانه ها اظهار داشت: با توجه به شدت بارندگی های روز گذشته، شهرستان های طبس، بیرجند، بشرویه، خوسف، سربیشه، نهبندان و قاین متحمل خساراتی ناشی از سیل شدند. 

وی افزود: جمعیت هلال احمر استان که در حالت آماده باش بود از همان ساعات اولیه به یاری سیل زدگان شتافت. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: امدادگران هلال احمر در سراسر استان در 24 ساعت گذشته، به 58 خانوار و  256 نفر متاثر از سیل امدادرسانی کردند. 

کاوسی بیان داشت: روز گذشته تعداد 32 نفر در اماکنی غیر از جمعیت اسکان داده شدند.

وی همچنین از انتقال 75 نفر به اماکن امن خبر داد و تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 25 خودرو و 16 نفر گرفتار در سیل رهاسازی شدند. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: دو تخته پتو، دو تخته موکت، 10 کیلو نایلون، 18 قوطی کنسرو و 3 عدد چادر از جمله اقلام توزیع شده میان سیل زدگان بوده است.

کاوسی اظهار داشت: روز گذشته 48 تیم عملیاتی، 88 نیروی عملیاتی و 25 خودرو به سیل زدگان امدادرسانی کردند. 

وی از تخلیه آب 57 منزل مسکونی در سیلاب روز گذشته خبر داد و بیان داشت: تجهیزات به کار رفته شامل 18 دستگاه موتور پمپ، پنج دستگاه لجن کش و هشت دستگاه کف کش نیز در عملیات روز گذشته به کار گرفته شده است.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی هلال احمر در خراسان جنوبی به سیل زدگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی هلال احمر در خراسان جنوبی به سیل زدگان"، کلیک کنید.