بارش باران در جاده های 6 استان/ ترافیک نیمه سنگین 4 محور

بارش باران در جاده های 6 استان/ ترافیک نیمه سنگین 4 محور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده های 6 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با آرتیو درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر شاهد ترافیکی روان در اکثر جاده های کشور هستیم و تنها در چهار محور آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک، آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا و کمال شهر، آزادراه ساوه – تهران محدوده احمد آباد مستوفی و برخی از مقاطع محور شهریار – تهران ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت:  گزارش ها حاکی از مه گرفتی در ارتفاعات محورهای هراز و چالوس است، در همین راستا نیز لازم است که رانندگان ضمن اینکه با دقت بیشتر و سرعت مطمینه رانندگی میِ کنند، چراغ های مه شکن خودروی خود را نیز روشن کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین از  بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد و اظهارکرد: توصیه همیشگی پلیس در شرایط بارندگی، رانندگی با سرعت مطیمنه و رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی مقابل است.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 6 استان/ ترافیک نیمه سنگین 4 محور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 6 استان/ ترافیک نیمه سنگین 4 محور"، کلیک کنید.