بازیکن هلند: ایرانی‌ها کارشان را به‌خوبی انجام دادند

بازیکن هلند: ایرانی‌ها کارشان را به‌خوبی انجام دادند

دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال هلند با اشاره به پیروزی در دو سال گذشته برابر ایران گفت: امسال ایرانی‌ها بهتر بودند و کارشان را به‌خوبی انجام دادند.

به گزارش آرتیو، تیم ملی والیبال ایران امروز (پنجشنبه ۳۱ خرداد) در دومین دیدارش در هفته سوم مرحله مقدماتی به مصاف هلند رفت و سه بر دو این تیم را شکست داد تا دومین برد را در ششمین دوره لیگ ملت‌ها تجربه کند.

جورنا گیجس، دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال هلند، درباره این دیدار اظهار داشت: فکر می‌کنم این یک مبارزه بین دو تیم بود که از نظر سطح به هم نزدیک بودند. در آخر ایران کمی بهتر از هلند بازی کرد و به پیروزی رسید.

او درباره عملکرد تیم ایران تصریح کرد: فکر می‌کنم استعدادهای بسیار بزرگی در این تیم حضور دارند. قطر پاسور و دریافت‌کننده قدرتی تغییرات کوچکی نسبت به دو سال گذشته داشته‌اند. دو سال گذشته هلند دو بار ایران را شکست داد اما امسال ایرانی‌ها بهتر بودند. پس کارشان را به‌خوبی انجام دادند.

مردان والیبال ایران در ادامه رقابت‌های هفته سوم لیگ ملت‌ها در مانیل از ساعت ۶:۳۰ دقیقه فردا (جمعه یکم تیر) به مصاف فرانسه می‌روند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیکن هلند: ایرانی‌ها کارشان را به‌خوبی انجام دادند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیکن هلند: ایرانی‌ها کارشان را به‌خوبی انجام دادند"، کلیک کنید.