برگزاری مناظرات دانشجویی از برنامه های موفق جهاد دانشگاهی بود

برگزاری مناظرات دانشجویی از برنامه های موفق جهاد دانشگاهی بود

آرتیو/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری مناظرات دانشجویی نوعی خودشناسی را در دانشجویان بوجود آورد.

دکتر علیرضا کیخا در گفت وگو با آرتیو افزود: جهاد دانشگاهی در اجرای برنامه های فرهنگی و علمی موفقیات زیادی در استان داشته است و برگزاری مناظرات دانشجویی یکی از برنامه های موفق جهاد دانشگاهی بود.

رییس دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: در این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی تیم های خوبی از دانشگاه های مطرح استان شرکت داشتند و تیم دانشگاه فرهنگیان نیز خدارو شکر توانست به مرحله کشوری مسابقات راه یابد.

کیخا اظهار کرد: دانشگاه فرهنگیان نیز به نوبه خود در این دوره از مسابقات حمایت های ویژه ای از دانشجویان شرکت کننده خواهد داشت.

وی ضمن امیدواری برای استمرار برگزای اینگونه برنامه های فرهنگی و دانشجویی از سوی جهاد دانشگاهی گفت: مناظرات دانشجویی استقلال فکری و خودشناسی را بین دانشجویان افزایش خواهد داد.

کیخا خاطرنشان کرد: دانشجویان به عنوان قشر تاثیرگذار در آینده کشور می توانند با شرکت در مناظرات در مورد مهم ترین مسایل روز جامعه و مشارکت در سیاست گذاری و حکمرانی، بحث و تبادل نظر داشته باشند تا به رهیافت مناسبی برای رفع ابهامات نسل پرسشگر امروز برسند.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مناظرات دانشجویی از برنامه های موفق جهاد دانشگاهی بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مناظرات دانشجویی از برنامه های موفق جهاد دانشگاهی بود"، کلیک کنید.