تداوم تنش در دیدار وزیر رژیم صهیونیستی با خانواده اسرا

تداوم تنش در دیدار وزیر رژیم صهیونیستی با خانواده اسرا

جلسه خانواده های اسرای صهیونیست با وزیر دارایی تل آویو به تنش و درگیری انجامید.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آرتیو، شماری از خانواده های اسرای صهیونیست با وزیر دارایی رژیم اسراییل جلسه ای برگزار کردند که پس از بالا گرفتن تنش های لفظی، جلسه نیمه تمام به پایان رسید.

شماری از خانواده های اسرای صهیونیست امروز دوشنبه با «بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم اسراییل جلسه ای برگزار کردند و در جریان آن، خواستار توافق تبادل اسرا با نیروهای مقاومت فلسطین شدند.

خبرگزاری آناتولی گزارش داد که این خانواده ها خطاب به این وزیر صهیونیست گفتند که باید از توافق تبادل اسرا با حماس حمایت کند، ولی اسموتریچ خطاب به آنان گفت: «کدام توافق؟ آیا از وجود چنین توافقی اطلاع دارید؟ من هرگز چنین توافقی را تایید نمی کنم».

این وزیر اسراییلی ادامه داد: «باید این سوال را از خودتان بپرسید که آیا اصلاً چنین توافقی وجود دارد؟ این توافق باعث کشتار شمار بسیار زیادی از یهودیان خواهد شد. زمانی که حماس خواستار پایان یافتن جنگ است و همچنان در غزه به حیات خود ادامه می دهد، بار دیگر خود را تجهیز تسلیحاتی خواهد کرد و می تواند در یک هفت اکتبر دیگری، دست به کشتار [صهیونیست ها] بزند».

خانواده های اسرای اسراییلی هم به شدت از این اظهارات خشمگین شدند و در پی درگیری لفظی، این جلسه متوقف شد. اسموتریچ هم خطاب به آنان می گوید که «تا زمان نابودی حماس، جنگ متوقف نخواهد شد».

شبکه 12 اسراییل هم خبر داد که این وزیر صهیونیست مدعی شده است که احتمال دارد جنگ غزه تا دو سال دیگر ادامه پیدا کند.

در حال حاضر که هشت ماه از جنگ علیه غزه می گذرد، خانواده های اسرای اسراییلی بر دامنه اعتراضات خود افزوده اند تا تل آویو توافق تبادل اسرا با حماس را بپذیرد، ولی سران این رژیم هنوز از پذیرش این مسیله امتناع کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم تنش در دیدار وزیر رژیم صهیونیستی با خانواده اسرا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم تنش در دیدار وزیر رژیم صهیونیستی با خانواده اسرا"، کلیک کنید.