تلاش شبانه روزی برای ارایه خدمات یکسان و متوازن در محلات شیراز

تلاش شبانه روزی برای ارایه خدمات یکسان و متوازن در محلات شیراز

آرتیو/فارس مسیول روابط عمومی شهرداری منطقه سه شیراز گفت: توزیع یکسان و متوازن خدمات در شهرک ها و محلات منطقه 3 شهرداری یکی از اهداف شهرداری این منطقه است که تیم مدیریت و همه عوامل عمرانی و خدمات شهری این شهرداری، با تمام توان و به صورت شبانه روزی در حال اجرای آن هستند.

علی دهقان امروز، 6 خردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پروژه های مختلف و متعددی در سطح محله های منطقه 3 شهرداری در حال اجرا است، افزود: هر کدام از این پروژه ها به نوعی افزایش رفاه عمومی و توجه به خواسته های شهروندان و رفع نیاز محله ها را هدف قرار داده است.

وی در ادامه به پروژه های کانیواگذاری، جدول گذاری، زیرسازی و روکش آسفالت معابر اشاره کرد و افزود: این پروژه ها، بخشی از پروژه هایی است که شهروندان منطقه 3 شهرداری در نقاط مختلف این منطقه شاهد اجرای آن هستند.

دهقان با بیان اینکه عملیات عمرانی جدول گذاری، زیرسازی و روکش آسفالت کوچه 2 استاد شهریار که جزو مطالبات اهالی این کوچه بوده است از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 به اتمام رسیده است، گفت: در هفته های گذشته کانیواگذاری و زیرسازی کوچه های یک و 5 بلوار شهید مدرس نیز انجام شده است و به زودی این کوچه ها تحت پوشش روکش آسفالت قرار خواهند گرفت، ضمن اینکه عملیات اصلاح شیب، کانیواگذاری و زیرسازی کوچه 67 بلوار نارنجستان نیز از چند روز گذشته آغاز شده است.

مسیول روابط عمومی شهرداری منطقه 3 شیراز تصریح کرد: پروژه های ریز و درشت متعددی در سطح منطقه 3 شهرداری در حال اجرا است و قطعا این پروژه ها در عمران و آبادانی و توسعه و پیشرفت منطقه 3 شهرداری و رفاه و آسایش شهروندان تاثیر بسزایی خواهند داشت.

پایان خبر آرتیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش شبانه روزی برای ارایه خدمات یکسان و متوازن در محلات شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش شبانه روزی برای ارایه خدمات یکسان و متوازن در محلات شیراز"، کلیک کنید.